Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 551 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Maximex
Protislnečná fólia
Na okno, 56x200 cm
(10)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Nočník Dark grey
Tmavosivý, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 88 cm, hĺbka 39 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 29 cm, výška 11 cm
(58)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vitaus
Koberec Vintage Orient
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 120x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Brandani
Váza
Sklenená, krémovobiela, ø 12,5 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20 x 19,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(6)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S kvetinovým vzorom, 43x43 cm
(12)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Koberec Unique
Prateľný, syntetický, bez vlasu, so strapcami, 160x230 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Firework
Čierna, kovová, LED, so solárnym panelom, dĺžka 210 cm
(18)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Napájanie (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 62 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Padua
Bambusový, v prírodnej farbe, 8x7 cm, výška 18 cm
(149)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor Canada
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Kashmir
Prešívaný, béžový, 200x200 cm
(51)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý kvet Babybreath
Výška 59 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Anchors
Bavlnená, modrá, 90x180 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Perfumed Prague
Sviečka Slavic Edition: #09 Library
Vonná, sójová, s vôňou dreva/s vôňou duba/s vôňou kože, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(33)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-20 % s kódom
Makamii
Podnožka Nalu
Zamatová, zelená, šírka 78 cm, hĺbka 60 cm, výška 41 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Oh No Not You Again
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo & Stitch "Hawaii"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(3)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Natural
180x200 cm, stredne tvrdý, biely, hrúbka 16 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
623,20 €
s kódom
779 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Holm
Palička na mäso
Drevená
(6)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na whisky Jaxon
1,28 l
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Odkladací stolík Barossa
S doskou v dekore mramoru, čierny, 40x40 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,02 €
s kódom
37,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sand shadows
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Missy
Ø 30 cm , keramická
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Lotus
Keramický, čierny, ø 6,5 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Behúň Salou
Biely, 45x120 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, sivé/béžové, 200x220 cm
(14)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Pixie
350 ml, keramický, na latte, zelený
(33)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Betiel
3 ks, drevené, s vianočným motívom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
11,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca
Vodoodolný/antialergénny, 200x200 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Abira
Kameninová, krémovobiela, výška 25 cm
Na sklade
Posledný kúsok
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 265x250 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Náhradná pumpička na dávkovač mydla
Plastová, v striebornej farbe, 5x3 cm, výška 17 cm
(40)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Braidi
So štetkou, bambusový, čierny, 20x26 cm, výška 75,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vitaus
Behúň Versace
Prateľný, bavlnený, bez vlasu, hnedý, 77x200 cm
(273)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Neutral Leaves
Z recyklovaného plastu, krémovobiela, 40x70 cm
(1)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná hojdačka Columbia
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 180 kg, šírka 130 cm, výška 56 cm, hĺbka 63 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémovobiele
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, 29,5x28 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Fedio
Keramický, hnedý, 400 ml, 8,5x8,5 cm, výška 17 cm
(41)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Deck
V striebornej farbe, 42x14 cm, výška 16 cm
(18)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Quadro
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, plastová, v striebornej farbe
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
269,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na dvojlôžko, z bio bavlny, zelená, 180x200 cm
(21)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Kupla
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 23 cm, výška 19 cm
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
...
89
90
91
...
527
Načítať viac