Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 555 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 5,5x16,5 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Kryty na sporák v súprave Café Aromatica
2 ks, z tvrdeného skla, s potlačou, 30x52 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Verna
Závesný, čierny
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
6,62 €
s kódom
8,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Kancelárska stolička Mogi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, oranžová, nosnosť 100 kg
Na sklade
Posledný kúsok
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Frini
Plastový, biely, 1,5 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Universal
Koberec Mirtha
Syntetický, s prímesou vlny, s nízkym vlasom, béžový, 154x230 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný jedálenský stôl Solo
V prírodnej farbe, 90x160 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Halo
Ø 70 cm, sklenený
Na sklade
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Agate
S automatickým zatváraním, 37,5 x 44,5 cm, plastová, v striebornej farbe, s abstraktným vzorom
(13)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Dezertné vidličky v súprave Black
Pre 2 osoby, 2 ks, antikoro, čierne
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Tattoo
Čierne, kovové, ø36x118 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Cukrárska súprava na zdobenie The Essentials Cupcake Tools
Počet nástavcov 10 ks
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Stolová lampa Quinn
Slonovinová, keramická, 15x16,5x21,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Tower
Plastový, čierny, 250 ml, 5,5x5,5 cm, výška 18,5 cm
(79)
Na sklade
Posledný kúsok
14,94 €
s kódom
18,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Keter
Skriňa do dielne Detroit
Plastová, 65x45 cm, výška 182 cm
(1)
Na sklade
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v striebornej farbe
(22)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchová hadica k umývadlu
V striebornej farbe
(41)
Na sklade
21,74 €
s kódom
27,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Stranger Things
Bavlnená, červená, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vareška Nover
Drevená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Etažér Molly
Sklenený, biely, ø 29 cm
(30)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na topánky Frame
Kovový, čierny, počet párov topánok 10 , šírka 53 cm, výška 80 cm, hĺbka 18 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Váza Reel
Ručne vyrobená, kovová, v zlatej farbe, 13,5x13,5 cm, výška 31,5 cm
(1)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Kreslo Abrazo
Zamatové, čierne, výška zadnej opierky 27 cm, výška sedadla 40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Selina
2 ks, čalúnené, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
Kovový, v zlatej farbe, šírka 107 cm, výška 64 cm, hĺbka 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, béžová, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Úložné boxy v súprave Wilma Canvas Paper Laminate
2 ks, s vekom, kartónové, zelenomodré, ø 26x17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Dávkovač na cesto
Plastový
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Nástenné svietidlo Asteria Wall Long
Krémovobiele/v zlatej farbe, oceľové, LED, s ohýbateľnou konštrukciou/so stmievačom, 42x9x15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nádobka na mydlo Mozie
Betónová, ø 12 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Emilia Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele, 135x200 cm
(13)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Háčik Rest
Nástenný, kovový, v zlatej farbe
(7)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Bernardus
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, svetlohnedé, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Germania
Skrinka na topánky Renell
Výklopná/závesná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová/v prírodnej farbe, počet párov topánok 8 , šírka 100 cm, výška 85 cm, hĺbka 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka No Problems
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Prikrývka Capella Cool
S páperovou výplňou, letná, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Dima
Gumová, béžová, 50x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Odkvapkávač Extend
Kovový, modrý/v striebornej farbe, 39x35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Marbre
So vzorom kameňa, biely, 180x200 cm
(12)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Keter
Skriňa do dielne Gulliver
Plastová, 44x80 cm, výška 182 cm
(5)
Na sklade
135,20 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Detský vankúšik Sunrise
Plyšový, žltý, 43x38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
24 x 24 cm, nehrdzavejúca oceľ
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, ružové, 135x200 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kreslo Yalia
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, v svetlo prírodnej farbe, výška zadnej opierky 40 cm, výška sedadla 41 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
336 €
s kódom
420 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Rohožka Geometric
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 45x75 cm
(24)
Na sklade
13,96 €
s kódom
17,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Serie LED
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 25 m
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, zelené, 500 ml, ø 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Agropoli
Plastová, béžová, ø 10 cm, výška 36,5 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
21,14 €
s kódom
26,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
90
91
92
...
527
Načítať viac