Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Tipy na darčeky
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
52 569 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Sage
Závesný systém tyč, ľanový, svetlozelený, 140x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Cherry
400 ml, svetloružový
(1)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Čajové príslušenstvo The Essentials Tea Tools
Fialové
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Zrkadlo Ume
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Floral Toile
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, béžové, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/ramen, kameninová, zelená/čierna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
TV stolík Tygo
Z dubového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, matný, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 47 cm, hĺbka 44 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
381,60 €
s kódom
477 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Wenko
Hlavica pre WC kefy v súprave Ø8cm
Náhradné, plastové, čierne, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
23,80 € bez kódu
2,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Difuzér Casita
Objem 10 ml, ø 17 cm, výška 16 cm
(6)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradný stolík Beech
Z bukového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Their Nibs
Obliečky Untamed Cheetah
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s kvetinovým vzorom, ružové/sivé, 230x220 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Servírovací stolík Fresh
Na kolieskach, z jaseňového dreva, 37x42 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Grasmere Floral Embroidered
Krémovobiely, 30x40 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz These Days 1
51x71 cm, tlačený, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň
Bambusový, hnedý, 70 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,91 €
s kódom
37,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Travertine
Kamenný, béžový, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 17,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Predsieňová zostava Edora
Z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/krémovobiela, šírka 53 cm, výška 180 cm, hĺbka 32 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku Universal
Bavlnený, sivý, 140x55 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Colorine
155 ml, keramický
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
WC kefa Solo
Porcelánová, biela, ø 8 cm, výška 44 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Servírovací stolík Tower
Na kolieskach, kovový, 38x49,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Prebaľovacia podložka Augusta
Béžová, 49x63 cm
(4)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Koberec Shaila
Ručne tkaný, jutový, bez vlasu, so strapcami, čierny/v prírodnej farbe, 60x90 cm
(1)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pléd Sini
Prešívaný, z bio bavlny, červený, 180x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sapho
Háčik Flori
Nástenný, mosadzný, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Detský koberec Happy Solar System
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, tmavomodrý, ø 120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Váza Corvo
Vysoká, terakotová, hnedá, ø 32 cm, výška 60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
178,40 €
s kódom
223 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Amber
Prateľná, svetlosivá, 45x75 cm
(16)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Resto
Porcelánová, na latte, hnedá, 300 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Maximex
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 27 m
(9)
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Prikrývka Light
Detská , letná, 100x135 cm
(15)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Rimini
V striebornej farbe, sklenené, IP44, ø10x10 cm
(2)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Mijolnir
Chrániče na vankúše v súprave
2 ks, vodoodolné, 50x70 cm
(29)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Knižnica Paris
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, biela, šírka 96 cm, výška 201 cm, hĺbka 37 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
262,40 €
s kódom
328 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Záchodová doska Tucson
S automatickým zatváraním, 37,5 x 44,5 cm, plastová, biela
(18)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava nožov so stojanom Elevate Bamboo
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Skrinka na topánky Bodo
Výklopná, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, antracitová, počet párov topánok 18 , šírka 70 cm, výška 139 cm, hĺbka 24 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vitaus
Koberec Slate Coffee
Prateľný, syntetický, bez vlasu, modrý/hnedý, 80x150 cm
(17)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, 15x18 cm, výška 25,5 cm
(28)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Detský úložný box Funny Box
Plastový, modrý, 58x39 cm, výška 32 cm
(4)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávač
Rohový, plastový, sivý, 35x50 cm
(1306)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hanse Home
Rohožka Center
Čierna, 45x75 cm
(26)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Hlavica pre WC kefu
Náhradná, plastová, čierna, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(10)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Detský koberec Animal Friends
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, svetlomodrý, ø 120 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Universal
Koberec Picasso
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 140x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
93
94
95
...
527
Načítať viac