Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Zľavový kód
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Textil
Koberce a rohožky
Dekorácie
Záhrada
Upratovanie a organizácia
Svietidlá
Pre deti
Kúpeľňové vybavenie
Voľný čas a zábava
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Značka
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
46 426 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávovar Foodie
Svetlomodrý, na filtrovanú kávu, plastový, objem 400 ml, príkon 700 W
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Pracovný stôl Tadita
S doskou z mangového dreva, 60x120 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
559,20 €
s kódom
699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Nova Luce
Nástenné svietidlo Totem
Svetlosivé, kovové, LED, so stmievačom, 11x29x14 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Micadoni
Taburet Dia
Menčestrový, zelený, ø 90 cm, výška 35 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Závesné svietidlo Cupolo
V striebornej farbe, kovové, 22,5x101x16,5 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
242,40 €
s kódom
303 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica EM77
Čierna, plastová, objem 1,5 l, príkon 2200 W
Na sklade
Posledný kúsok
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Závesné svietidlo Waldorf
Sklenené, ø46x51 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Nádobka na maslo Abeille
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(444)
Na sklade
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 21 cm
(577)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Black Outdoor Kitchen Clayton
Kovový, čierny, ø 15 cm, výška 33 cm
(177)
Na sklade
11,34 €
s kódom
14,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Quadro
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(1020)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z pochrómovanej ocele, sivý, 13x3,5 cm, výška 10,5 cm
(2121)
Na sklade
14,15 €
s kódom
17,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Oxford Denim
Bavlnená, modrá
(676)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na šaty Balance
Hnedý, výška 180 cm
(190)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, čierny, 460 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(282)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(55)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky
Oceľový, biely, 34x15 cm, výška 18 cm
(664)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M/L
10 ks
(451)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Vacuum-Loc
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(4007)
Na sklade
11,43 €
s kódom
14,29 € bez kódu
7,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Cora
26 x 25 cm, kov
(63)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Majestice
26 x 15 cm, kov
(143)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Doštička Rustic
Servírovacia, drevená, 33 x 23 cm
(61)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na umývacie prostriedky Resa
Polyresinový, čierny, 6x14,5 cm, výška 14 cm
(203)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(128)
Na sklade
20,90 €
s kódom
26,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Rosa
ø 24 cm, kov
(203)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierna, 12,5x9 cm, výška 39 cm
(113)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Black Outdoor Kitchen Silo
Keramický, čierny, ø 6 cm, výška 16,5 cm
(87)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Bosio
Nástenný, nerezový, matne čierny
(150)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Badi
Keramická, matne čierna, ø 13,5 cm, výška 38 cm
(243)
Na sklade
24,43 €
s kódom
30,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Jeweline
ø 24 cm, kov
(128)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Black Outdoor Kitchen Ureo
2 ks, bez vŕtania, nerezové, čierne
(185)
Na sklade
6,65 €
s kódom
8,31 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x40 cm, výška 14 cm
(1010)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Nelia
Plastová, béžová, 34x40 cm
(10)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Alda
6 ks, 300 ml, na whisky
(290)
Na sklade
20,58 €
s kódom
25,73 € bez kódu
4,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Mop
(214)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Inner
Do dekoračných vankúšov, 45x45 cm
(170)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hubku
Bez vŕtania, kovový, čierny, 3x5 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Belluno
Keramický, matne čierny, 400 ml, ø 8 cm, výška 13,5 cm
(101)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, čierna
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádoba na kompostovateľný odpad Nero
Kovová, čierna, ø 22 cm, výška 22 cm, 6 l
(39)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Silos
Oceľová, biela, 25x25 cm, výška 19 cm
(3537)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(54)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Matcha súprava
Svetlozelená/v prírodnej farbe, keramická
(13)
Na sklade
22,39 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(241)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, čierne, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(509)
Na sklade
20,51 €
s kódom
25,64 € bez kódu
12,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
968
Načítať viac