Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 938 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 135x200 cm
(59)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Oxford Denim
Bavlnená, modrá
(676)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Set prikrývky a vankúša do detskej postieľky Stitched
Detský, celoročný, 100x135 cm
(72)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Inner
Do dekoračných vankúšov, 43x43 cm
(247)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Inner
Do dekoračných vankúšov, 45x45 cm
(170)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Sprchový záves Vagabonde
Biely/zelený, 180x200 cm
(71)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 2x malý uterák (30x30)
(6)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Béžový, 180x200 cm
(88)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Simple Arch
4 ks, geometrické, 43x43 cm
(76)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, čierne, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(509)
Na sklade
20,51 €
s kódom
25,64 € bez kódu
12,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Celoročná, 200x200 cm
(101)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, sivé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(781)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
14,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Medium
Celoročná, 140x200 cm
(84)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Simple Arch
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(87)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Damask Jacquard
2 ks, damaškové, s ornamentmi, 50x75 cm
(35)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Vankúš Hotel Satin Stripe
2 ks, na spanie, 48x74 cm
(5)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Crushed Velvet
Prešívaný, zamatový, béžový, 220x220 cm
(35)
Na sklade
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sprchový záves
Biely, 180x200 cm
(110)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Prada
S nápismi, 43x43 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Crushed Velvet
2 ks, 50x75 cm
(6)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
16,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Lost In Space
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, modrá/sivá, 135x200 cm
(15)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bluey
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(24)
Na sklade
28,03 €
s kódom
35,04 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Non Stitched
S výplňou z mikrovlákna, na spanie, 50x70 cm
(61)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (4)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zofia Broderie Anglaise
Bavlnená, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 140x229 cm
(15)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Lattice Cut
Zamatový, sivobéžový, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(80)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka
Bambusová, v prírodnej farbe, 50x100 cm
(65)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Universe of Sleeping
Vankúš Sofa
S páperovou výplňou, do dekoračných vankúšov, 45x45 cm
(32)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Harry Potter "Hedwig"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Prada
S nápismi, 43x43 cm
(14)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Opulent Jacquard
Prešívaný, žakárový, béžový, 240x260 cm
(23)
Na sklade
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Dogs
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(220)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Missy
S prímesou bavlny, 130x155 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout/vonkajší, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 250x250 cm
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Eydis
Z recyklovanej bavlny, hnedá, 130x160 cm
(13)
Na sklade
17,34 €
s kódom
21,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Lattice Cut
Prešívaný, zamatový, krémovobiely/sivobéžový, 220x230 cm
(66)
Na sklade
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Silky Soft
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, saténové, čierne, 135x200 cm
(7)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlnené, béžové, 2x malý uterák (30x30)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský stan Circus
Krémovobiely, ø 100 cm, výška 135 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Grass Leaves
4 ks, 43x43 cm
(84)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavomodré, 135x200 cm
(116)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, béžové, 2x malý uterák (30x30)
(3)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bluey
Do postieľky, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 100x135 cm
(1)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Prikrývka Confort
Letná, 260x240 cm
(28)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 140x270 cm
(21)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Gardinia
Záclona Voile Uni
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 300x245 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Cosy Bear
Na jednolôžko, nežehlivá/teplá, na gombíky, hnedá/krémovobiela, mikroplyšová, 135x200 cm
(8)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Joana
Džersejová, biela/béžová, 240x260 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Minecraft "We got this"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(12)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil