Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Kategórie
Domov
Kategórie
Kategórie · Zľavový kód
Filtre
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Cena
Dostupnosť
46 012 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší behúň Urvi Earth
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, hnedý/béžový, 70x300 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Vera Pop Jade
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, tyrkysovomodrý, 70x120 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší behúň Vera Ochre
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrovožltý, 70x150 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
156,40 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Hill Ochre Pale Yellow
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrovožltý, 70x90 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
92,65 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Teo Brick
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, v tehlovej farbe/krémovobiely, 70x120 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
148,75 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, biele
Doručenie od 26. 10. 2026
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
148,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rowico
Konferenčný stolík Sullivan
V dekore duba, tmavohnedý, ø 60 cm, výška 37 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
327,25 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mazzini Beds
Dvojlôžková posteľ Casey
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, tmavosivá
Doručenie od 4. 12. 2026
1 095,65 €
s kódom
1 289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Mazzini Beds
Dvojlôžková posteľ Casey
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 4. 12. 2026
1 095,65 €
s kódom
1 289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Mazzini Beds
Dvojlôžková posteľ Casey
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 4. 12. 2026
1 044,65 €
s kódom
1 229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Mazzini Beds
Dvojlôžková posteľ Brody
200x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, svetloružová
(8)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 172,15 €
s kódom
1 379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmer (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Leros
Zelené, plastové, LED, prenosné, na USB, na diaľkové ovládanie/so stmievačom, ø14x28 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Grato Recto
Ružová, kovová, 15x32x35 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Tácky v súprave Charm
4 ks, kovové, v zlatej farbe, 9,5x9,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Trio
Závesné svietidlo Rope
V mosadznej farbe, povrazové, ø12x150 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Trio
Závesné svietidlo Charivari
V mosadznej farbe, kovové, LED, so stmievačom, ø62x150 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
398,65 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Trio
Závesné svietidlo Rope
V mosadznej farbe, povrazové, ø12x150 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Trio
Závesné svietidlo Facette
Matne čierne, sklenené, 17,5x117x150 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, okrúhly, hnedý, ø 200 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Behúň Parma
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, hnedý, 80x300 cm
(13)
Doručenie od 27. 10. 2026
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Ovo
Biely, 70x110 cm, výška 45 cm
(4)
Doručenie od 5. 11. 2026
266,90 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Pohovka Roots Black Night
Rozkladacia, futonová, krémovobiela, trojmiestna, šírka 160 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(633)
Doručenie od 27. 10. 2026
747,15 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Farba nôh (3)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Karup
Pohovka Roots Black Night
Rozkladacia, futonová, hnedá, trojmiestna, šírka 160 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(633)
Doručenie od 27. 10. 2026
747,15 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Farba nôh (3)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Karup
Pohovka Roots Black Night
Rozkladacia, futonová, v tehlovej farbe, dvojmiestna, šírka 140 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(633)
Doručenie od 27. 10. 2026
649,40 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Farba nôh (3)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Zostava detského nábytku Jordan
V prírodnej farbe, nosnosť 70 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Trio
Nástenné svietidlo Cosima
Zelené, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 54x16x15 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Trio
Nástenné svietidlo Cosima
Oranžové, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 54x16x15 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Agnella
Koberec Archie beige
Vlnený, s nízkym vlasom, béžový, 133x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, 45x90 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
441,15 €
s kódom
519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
FD
Koberec Welio Malachite
Syntetický, s nízkym vlasom, zelený, 133x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Dvojlôžková posteľ Tulsa
140x200 cm, s roštom, čalúnená, zamatová, zelená
Doručenie od 10. 11. 2026
470,90 €
s kódom
554 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší behúň Otto Herb
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, zelený/krémovobiely, 70x280 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
267,75 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší behúň Max Sand
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 70x240 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Noa Pale Turquoise
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, v mentolovej farbe, 70x90 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
92,65 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší behúň Dana Ochre
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, okrovožltý, 70x160 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Pappelina
Vnútorný a vonkajší koberec Effi Mustard
Obojstranný/prateľný, syntetický, bouclé, bez vlasu, v horčicovej farbe, 85x160 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Polke
Nástenné, s dreveným rámom, ø 80 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Laura
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
289 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Kreslo Boto
Z imitácie kože, hnedé, výška zadnej opierky 31,5 cm, výška sedadla 39,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Zamatová, polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, svetlosivá, viacmiestna, šírka 321 cm, hĺbka 208 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(100)
Doručenie od 26. 11. 2026
2 115,65 €
s kódom
2 489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Zamatová, polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do tvaru "U", vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, tmavomodrá, viacmiestna, šírka 321 cm, hĺbka 208 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(100)
Doručenie od 26. 11. 2026
2 115,65 €
s kódom
2 489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Lazy Lukka
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do L, vhodná pre domácich miláčikov, sivá, štvormiestna, šírka 247 cm, hĺbka 191 cm, hĺbka sedadla 79 cm
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 342,15 €
s kódom
1 579 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Lazy Lukka
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", vhodná pre domácich miláčikov, v tehlovej farbe, viacmiestna, šírka 320 cm, hĺbka 191 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 758,65 €
s kódom
2 069 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Lazy Lukka
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do tvaru "U", vhodná pre domácich miláčikov, svetlohnedá, viacmiestna, šírka 320 cm, hĺbka 191 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 758,65 €
s kódom
2 069 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Boston
1,1 l, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Doručenie od 26. 10. 2026
107,95 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Bali
Ľavý roh/s leňoškou, tmavomodrá, štvormiestna, šírka 293 cm, hĺbka 185 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(21)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 886,15 €
s kódom
2 219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Rohová pohovka Bali
Ľavý roh/s leňoškou, tmavosivá, štvormiestna, šírka 293 cm, hĺbka 185 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(21)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 886,15 €
s kódom
2 219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 26. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
877
878
879
...
959
Načítať viac