Až -15 % na kúpeľňu | Ušetrite ešte dnes →
Mid Season Sale | Ušetrite až 50 % →
5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Kave Home

Kave Home je španielska značka nábytku a bytových doplnkov, ktorá spája moderný a funkčný dizajn s cenovou dostupnosťou. Základom ich širokého portfólia je záväzok k udržateľnosti a hľadanie orginálnych riešení. Kave Home ponúka štýlové možnosti vyhovujúce širokej škále vkusu a životného štýlu.

3 dôvody, prečo zvoliť značku Kave Home

Kave Home ponúka širokú škálu možností, ako uspokojiť rôzne chute a preferencie. Či už ide o nábytok, osvetlenie, textílie alebo doplnky, Kave Home ponúka štýlové a moderné možnosti, ktoré môžu vylepšiť každý obytný priestor. Ich rozsiahly katalóg produktov zahŕňa rôzne štýly. Kave Home navyše pravidelne predstavuje nové dizajny, ktoré zákazníkom zaisťujú prístup k najnovším trendom a inovatívnym produktom.

Originálny a funkčný dizajn
Pozdvihnite svoj domov s trendovým dizajnom. Tím značky Kave Home aj ich spolupráca s nezávislými dizajnérmi uprednostňuje inovatívne riešenie začlenením nových procesov a materiálov.

Záväzok k udržateľnosti
Vďaka výberu tejto značky môžete prispieť k zelenšej budúcnosti. Kave Home ponúka produkty vyrobené z recyklovaných materiálov alebo certifikovaných udržateľných zdrojov.

Kvalitný sortiment
Produkty Kave sú vyrobené tak, aby vydržali. Touto voľbou prinesiete do svojho domova funkčné a odolné produkty.

Filtre a radenie
Dostupnosť
Produktový rad
Cena
Zľavy
Novinky
Filtre a radenie
Zobrazených bolo 48 z 1027 produktov