Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Úložné priestory
Knižnice a regály
Knižnice a regály
...
Úložné priestory
Knižnice a regály
Luksusowe knižnice a regály so zľavovým kódom
Knižnice
Nástenné knižnice
Regály
Modulárne úložné systémy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
406 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Modulárny policový systém Solis
Kovový, matný, čierny, šírka 27 cm, výška 203,5 cm, hĺbka 35 cm
(26)
Na sklade
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homitis
Knižnica Mito
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, antracitová/v prírodnej farbe, šírka 108,5 cm, výška 161 cm, hĺbka 25,5 cm
(12)
Doručenie od 6. 11. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
(27)
Doručenie od 21. 10. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Knižnica Basic
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, biela, šírka 79 cm, výška 203 cm, hĺbka 27 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Kalune Design
Knižnica Harmon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 127 cm, hĺbka 25 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Regál Cool Retro
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, pololesklý, modrý, šírka 90 cm, výška 82 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leitmotiv
Regál Riqueza
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, pololesklý, sivý, šírka 90 cm, výška 82 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
S písacím stolom, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 175 cm, hĺbka 36 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 28 cm, hĺbka 23 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Umbra
Modulárny policový systém Solis
Kovový, matný, matne biely, šírka 27 cm, výška 203,5 cm, hĺbka 35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Knižnica Douve
Z masívu paulownie, povrchová úprava: bez ošetrenia, v svetlo prírodnej farbe, šírka 91 cm, výška 50 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Knižnica Vita
Z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 36 cm, výška 111 cm, hĺbka 85 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(12)
Doručenie od 23. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Regál Aarhus
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, biely/v prírodnej farbe, šírka 56 cm, výška 172 cm, hĺbka 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál Acero
Oceľový, sivý, šírka 80 cm, výška 81 cm, hĺbka 26 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná knižnica Graphia
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, červená/biela, šírka 30 cm, výška 60 cm, hĺbka 24 cm
Na sklade
Posledný kúsok
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál Acero
Oceľový, čierny, šírka 80 cm, výška 81 cm, hĺbka 26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 150 cm, hĺbka 35 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tvilum
Knižnica Basic
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 41 cm, výška 203 cm, hĺbka 27 cm
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Kalune Design
Knižnica Bates
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 160 cm, hĺbka 20 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Knižnica Maze
V dekore duba, z drevotriesky, krémovobiela, šírka 80 cm, výška 173,5 cm, hĺbka 29,5 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Strington
V dekore kameňa, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 120 cm, výška 83 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Knižnica Basic
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, biela, šírka 41 cm, výška 203 cm, hĺbka 27 cm
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Komponent - dvierka Mistral Kubus
2 ks, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 32 cmvýška 33 cmhĺbka 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Knižnica Vita
Z MDF, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 51 cm, výška 170 cm, hĺbka 36 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Knižnica Sign
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 124 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 114 cm, hĺbka 35 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 28 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Knižnica Vita
V dekore jaseňa, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 51 cm, výška 170 cm, hĺbka 36 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 110 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
40,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Komponent - dvierka Prima
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biely, šírka 84 cmvýška 105 cmhĺbka 2 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Komponent - dvierka Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 84 cmvýška 105 cmhĺbka 2 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Knižnica Step
V dekore borovice, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 75 cm, hĺbka 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Komponent - doplnok Stories
Doručenie od 22. 10. 2026
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Komponent - doplnok Stories
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 35 cmvýška 18 cmhĺbka 35 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
Z preglejky, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 77 cm, výška 114 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Knižnica Vita
Kovová, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 80 cm, výška 170 cm, hĺbka 36 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 28 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Tvilum
Komponent pre modulárny policový systém Prima
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biely, šírka 84 cmvýška 105 cmhĺbka 36,5 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Knižnica Basic
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 79 cm, výška 107 cm, hĺbka 27 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Tvilum
Komponent pre modulárny policový systém Prima
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 84 cmvýška 105 cmhĺbka 36,5 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
Sklenená, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 35 cm, výška 120 cm, hĺbka 37 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Knižnica Basic
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, biela, šírka 79 cm, výška 107 cm, hĺbka 27 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Puqa Design
Knižnica New
Z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedá, šírka 50 cm, výška 160 cm, hĺbka 20 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 90 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
32,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homitis
Knižnica Saso
Z MDF, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 27,5 cm, výška 141 cm, hĺbka 22 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
TV stolíky
Komody
Vitríny
Šatníkové skrine
Ostatné úložné priestory
Detské skrine a úložné priestory
Organizéry do skrine