Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Desiatové boxy
Krabičky na jedlo
Krabičky na jedlo
...
Desiatové boxy
Krabičky na jedlo
Krabičky na jedlo so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Súprava
Cena
Materiál
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
44 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 240 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 700 ml
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
3,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(12)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks, zelené, 3,5 l
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Potravinová škatuľka Premium Range
Biela/modrá
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Čierna, 350 ml
(90)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 350 ml
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Svetločervená, 350 ml
(90)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula Nordic
Plastová, krémovobiela, 350 ml
(12)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Orion
Potravinová škatuľka
Svetlohnedá, 4,2 l
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Čierna, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Svetločervená, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula Nordic
Plastová, krémovobiela, 500 ml
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Čierna, 750 ml
(90)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Plastová, svetločervená, 750 ml
(90)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Brandani
Potravinová škatuľka
Sivá, 600 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Snips
Potravinová škatuľka Fruit
Zelená, 4 l
(973)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Potravinová škatuľka
Sivá, 1 l
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Šalviová zelená, 750 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
10 ks, plastové
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Potravinové škatuľky v súprave Optic
2 ks
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Brandani
Potravinová škatuľka
Sivá, 1,3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Brandani
Potravinové škatuľky v súprave Optic
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Potravinové škatuľky v súprave Freska
3 ks, plastové/sklenené/silikónové
(198)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, svetlozelené, 2,5 l/3,8 l/5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, žlté, 2,5 l/3,8 l/5 l
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, zelené, 2,5 l/3,8 l/5 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,74 €
s kódom
34,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Vákuovacia súprava Flavia
4 ks, plastový, biely
(84)
Na sklade
28,37 €
s kódom
35,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, krémovobiele, 350 ml/750 ml/1,2 l
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Nordic black
3 ks, čierne, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 500 ml/1 l/2 l
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
31,02 €
s kódom
38,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, plastové, krémovobiele, 500 ml/1 l/2 l
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Nordic black
3 ks, čierne, 500 ml/1 l/2 l
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Lock
5 ks, modré, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Lock
5 ks, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(93)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Glass Storage
4 ks, 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(16)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Easyclip
3 ks, šalviové zelené, 700 ml/1,5 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1