Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
493 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Gourmet
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: antikoro
(15)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Lúpací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 8,5 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledné kúsky
6,39 €
s kódom
7,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(36)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Gourmet
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: antikoro
(23)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Nôž Santoku
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(31)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Fľaša na olej Boga
Objem 300 ml, sklenená, čierna
(15)
Doručenie od 19. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Soľnička a korenička Squito
Porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Metlička
(69)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Zlievacie cedidlo
Plastový
(123)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Grilovacie kliešte
Silikónové
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Magnetická lišta
Kovová, čierna
(75)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Strúhadlo
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Mlynček na korenie a soľ
V prírodnej farbe, drevený
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Strúhadlo
Univerzálne
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Cedník Retractable
Plastový, ø 27 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka na zmrzlinu
Z nehrdzavejúcej ocele
(134)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Lis na cesnak Luxy
Kovový
(163)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Krájač
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(77)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Sito
Ø 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Korenička
Sklenená, 100 ml
(10)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Hayden
4 ks, sklenené, 90 ml
(30)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
2,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Pučidlo na zemiaky Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vareška Kora
Drevená
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Vykrajovacia súprava
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(30)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Strúhadlo
Univerzálne
(44)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Nerezový
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Naberačka na zmrzlinu
Z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Vykrajovadlo
Na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 10 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Mašlovačka
(7)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Cukornička Louka
Porcelánová, biela/fialová
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Mlynček na korenie a soľ BLACK
Čierny, drevený
(11)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obracačka Kora
Drevená
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Mažiar Black
Porcelánový, ø 12 cm
(10)
Doručenie od 22. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Strúhadlo Pro
Univerzálne
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, plastová
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Thara
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Lis na citrusy Fish
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Súprava nožov Otis
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(6)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská podložka
30x40 cm, silikónová
(113)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Knossos
2 ks
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 12,5 cm, rukoväť: antikoro
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,79 €
s kódom
10,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 12,5 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
8,79 €
s kódom
10,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Teleskopický odkvapkávač do drezu Drainflex
Plastový
(18)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naparovač
Ø 20 cm, z nehrdzavejúcej ocele, sivý
(105)
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia