Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
490 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Doštička Cut&Carve
Plastová, 41 x 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
37,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Strúhadlo na syr 3in1
Univerzálne
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Odmerky v súprave Fattoria
3 ks, kameninové
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská podložka
30x40 cm, silikónová
(113)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Cukornička Toppu
Kameninová, čiern-obiela
Na sklade
Posledné kúsky
43,99 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Odšťavovač Liselu
Keramický
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Nôž
Sekáčik, keramický, dĺžka čepele 9,5 cm, rukoväť: plast
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Lis
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Krájač
Na zeleninu/na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
19,99 €
s kódom
24,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Doštička
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vareška Kora
Drevená
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obracačka Kora
Drevená
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, zelená/sivá, objem 120 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, slonovinová, objem 120 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Škrabka Chef It
Rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Mlynček Dorotea
V matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Vykôstkovávač Tweezy
Plastový
Na sklade
Posledný kúsok
11,76 €
s kódom
14,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Yes Everyday
Šalátový príbor Knossos
2 ks
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šalátový príbor Capri
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Vareška RÅ
Drevená
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šalátový príbor Zairin
Drevený
Na sklade
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Obracačka GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
20,98 €
s kódom
26,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Šalátový príbor Zairin
Drevený
Na sklade
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Krájač Tasty+
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
31,22 €
s kódom
39,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosti
Súprava nožov Emma
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Doštička na pizzu
Drevená, 44 x 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šalátový príbor Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Šalátový príbor Black
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
5,59 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mandolína Multi-Grip
Na zeleninu
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Servírovacia lyžica Blera
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Kuchynská váha Mensura
Červená, digitálna, plastová, nosnosť 10 kg
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská podložka
39,5x60 cm, drevená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nôž Trino
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 13 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
25,97 €
s kódom
32,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Doštička s príslušenstvom Fromagerie
4 ks, 25 x 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Luskáčik na orechy Blisk
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Lis na tortilly
Z liatiny
(27)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Gense
Šalátový príbor Dorotea
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Šalátový príbor Thebe
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Nerezová ocieľka Trino
Nerezová
Na sklade
Posledný kúsok
30,14 €
s kódom
37,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Emilse
Mramorová, 28,5 x 23 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Doštička Authentic
Drevená, 44 x 23 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Závažia na kvasenie v súprave
Keramické
Doručenie od 22. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Duo
Kameninová
Doručenie od 23. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Cukornička Theo
Kameninová, čierna, objem 100 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, svetložltá/modrá, drevená
Doručenie od 20. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Blera
Servírovacia, drevená, ø 25 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, zelená/modrá, drevená
Doručenie od 20. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
7
8
9
10
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia