Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Koreničky a mlynčeky na korenie
Koreničky a mlynčeky na korenie
...
Kuchynské pomôcky a náčinie
Koreničky a mlynčeky na korenie
Koreničky a mlynčeky na korenie · Zľavový kód
Koreničky
Soľničky a koreničky
Mlynčeky
Mažiare
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Materiál
Farba
Súprava
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
133 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(86)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval Oak
Sklenená
(206)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(70)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(76)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Súprava na olej a ocot Oval
2 ks, 300 ml, sklenená, v prírodnej farbe
(111)
Na sklade
25,66 €
s kódom
32,07 € bez kódu
16,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Riccioli di Fata
Porcelánová
(128)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Fľaša na olej Gravity
Objem 300 ml, sklenená, biela
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Duo
2 ks, sivá, sklenená
(71)
Na sklade
27,19 €
s kódom
33,99 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava koreničiek Black
16 ks, so stojanom, sklenené
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval
Sklenená
(78)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(41)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Livio
2 ks, plastová
(63)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Soľnička a korenička Ghosts
So stojanom, keramická
(65)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Holm
Solnička
Drevená
(37)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Súprava koreničiek Bruna
12 ks, so stojanom, sklenené
(45)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Cukornička Pixie
Keramická, zelená, objem 200 ml
(42)
Na sklade
10,24 €
s kódom
12,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(54)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(35)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Dochucovacie súpravy Whiteline
5 ks, 300 ml, porcelánové, biele
(78)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, sivá, plastová
(75)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Soľnička a korenička Hammershøi
Porcelánová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Mažiar
Mramorový, ø 11 cm
(32)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Black
2 ks, čierna, keramická
(49)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
43,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava na olej a ocot
2 ks, 300 ml, so stojanom, sklenená
(30)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Hayden
4 ks, sklenené, 90 ml
(30)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
2,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, modrá, plastová
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Cody
2 ks, v zlatej farbe, plastová
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(25)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
2,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Mlynček na korenie a soľ
V prírodnej farbe, drevený
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Brandani
Cukornička Le Primizie
Porcelánová, biela
(17)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Dávkovacia fľaša
375 ml, plastová, biela
(29)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Mlynček na korenie a soľ Rustic
Hnedý, drevený
(30)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená
(16)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Fľaša na olej Boga
Objem 300 ml, sklenená, čierna
(15)
Doručenie od 19. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Mlynček na korenie a soľ
V prírodnej farbe, drevený
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
YAMAZAKI
Súprava koreničiek Tower
6 ks, so stojanom, plastové
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mažiar Dash
Kamenný, ø 15,5 cm
(10)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, plastová
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brabantia
Mlynčeky Profile
2 ks, v matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(23)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Koreničky
Mlynčeky
Soľničky a koreničky
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Mažiare