Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Fľaše a termosky
Nádoby na ocot a olej
Nádoby na ocot a olej
...
Fľaše a termosky
Nádoby na ocot a olej
Nádoby na ocot a olej so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Materiál
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
27 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Súprava na olej a ocot Oval
2 ks, 300 ml, sklenená, v prírodnej farbe
(111)
Na sklade
25,66 €
s kódom
32,07 € bez kódu
16,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Fľaša na olej Gravity
Objem 300 ml, sklenená, biela
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(41)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(54)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Dochucovacie súpravy Whiteline
5 ks, 300 ml, porcelánové, biele
(78)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava na olej a ocot
2 ks, 300 ml, so stojanom, sklenená
(30)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Dávkovacia fľaša
375 ml, plastová, biela
(29)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená
(16)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Fľaša na olej Boga
Objem 300 ml, sklenená, čierna
(15)
Doručenie od 19. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Fľaša na olej Maiolica
Objem 500 ml, keramická, modrá
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
330 ml, sklenená
(11)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, čierna
(12)
Doručenie od 15. 10. 2026
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,47 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
200 ml, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Fľaša na olej Maiolica
Objem 500 ml, keramická, oranžová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Súprava na olej a ocot Nature
2 ks, 300 ml, sklenená, v tmavo prírodnej farbe
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
18,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Fľaša na ocot Belor
Keramická, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,30 €
s kódom
16,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dressing shaker Grand Cru
250 ml, sklenený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,31 €
s kódom
26,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Fľaša na olej
Objem 380 ml, sklenená, tmavozelená
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Fľaša na olej Manon
Objem 0,5 ml, kameninová, vínovočervená
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Fľaša na olej
Objem 210 ml, sklenená, tmavozelená
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
Súvisiace kategórie
Koreničky
Soľničky a koreničky