Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Koreničky a mlynčeky na korenie
Koreničky a mlynčeky na korenie
...
Kuchynské pomôcky a náčinie
Koreničky a mlynčeky na korenie
Koreničky a mlynčeky na korenie · Zľavový kód
Koreničky
Soľničky a koreničky
Mlynčeky
Mažiare
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Materiál
Farba
Súprava
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
133 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(54)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(76)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Súprava koreničiek Bruna
12 ks, so stojanom, sklenené
(45)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Soľnička a korenička Bea
So stojanom, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
21,46 €
s kódom
26,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Béžový/v prírodnej farbe, drevený
(2)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval Oak
Sklenená
(206)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Duo
2 ks, sivá, sklenená
(71)
Na sklade
27,19 €
s kódom
33,99 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(86)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Mlynček na korenie a soľ Rustic
Hnedý, drevený
(30)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, sivá, plastová
(75)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Mažiar
Mramorový, ø 11 cm
(32)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Riley
2 ks, modrá, drevená
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava koreničiek Black
16 ks, so stojanom, sklenené
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Black
2 ks, čierna, keramická
(49)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
43,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mažiar Dash
Kamenný, ø 15,5 cm
(10)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Súprava na olej a ocot Oval
2 ks, 300 ml, sklenená, v prírodnej farbe
(111)
Na sklade
25,66 €
s kódom
32,07 € bez kódu
16,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Cody
2 ks, v zlatej farbe, plastová
(39)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Soľnička a korenička Pickle
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Soľnička a korenička Singles
Kovová
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Béžový/v prírodnej farbe, drevený
(4)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Cukornička Pixie
Keramická, zelená, objem 200 ml
(42)
Na sklade
10,24 €
s kódom
12,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, drevená
(2)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Green
2 ks, zelená, keramická
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(70)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(35)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Vialli Design
Súprava koreničiek Vilagio
24 ks, sklenené
(1)
Na sklade
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(25)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
2,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sagaform
Súprava na olej a ocot Nature
2 ks, 300 ml, sklenená, v tmavo prírodnej farbe
(2)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
18,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, svetložltá/zelená, drevená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Dochucovacie súpravy Whiteline
5 ks, 300 ml, porcelánové, biele
(78)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava na olej a ocot
2 ks, 300 ml, so stojanom, sklenená
(30)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Zelený/v prírodnej farbe, drevený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Holm
Solnička
Drevená
(37)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na olej a ocot Essentials
320 ml, porcelánová, biela/čierna
(8)
Na sklade
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Fľaša na ocot Belor
Keramická, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,30 €
s kódom
16,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Mažiar
Kamenný, ø 12 cm
(14)
Na sklade
24,84 €
s kódom
31,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Zelený/v prírodnej farbe, drevený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Soľnička a korenička Hammershøi
Porcelánová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
31,59 €
s kódom
39,49 € bez kódu
19,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Cukornička Cyril
Porcelánová, zelená/slonovinová, objem 205 ml
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Soľnička a korenička
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Vialli Design
Súprava koreničiek Vilagio
24 ks, sklenené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Ora Gloss
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Soľnička a korenička Ghosts
So stojanom, keramická
(65)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Koreničky
Mlynčeky
Soľničky a koreničky
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Mažiare