Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Koreničky a mlynčeky na korenie
Mlynčeky
Mlynčeky
...
Koreničky a mlynčeky na korenie
Mlynčeky
Mlynčeky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Typ mlynčeka
Farba
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
46 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(76)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Béžový/v prírodnej farbe, drevený
(2)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Duo
2 ks, sivá, sklenená
(71)
Na sklade
27,19 €
s kódom
33,99 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(86)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Mlynček na korenie a soľ Rustic
Hnedý, drevený
(30)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, sivá, plastová
(75)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Riley
2 ks, modrá, drevená
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Black
2 ks, čierna, keramická
(49)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
43,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Cody
2 ks, v zlatej farbe, plastová
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Béžový/v prírodnej farbe, drevený
(4)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Holm
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, drevená
(2)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Green
2 ks, zelená, keramická
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(48)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Antracitový/v prírodnej farbe, drevený
(70)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Modrý/v prírodnej farbe, drevený
(35)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, svetložltá/zelená, drevená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Zelený/v prírodnej farbe, drevený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Zelený/v prírodnej farbe, drevený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, modrá, plastová
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, zelená, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, plastová
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Mlynčeky Hyman
2 ks, biele/modré, drevené
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Livio
2 ks, plastová
(63)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, svetlozelená, plastová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
29,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Mlynček na korenie a soľ
V prírodnej farbe, drevený
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Rustic
2 ks, hnedá, drevená
(30)
Na sklade
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Orion
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v striebornej farbe, sklenená
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Amber
2 ks, jantárová, keramická
(1)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Orion
Mlynček na korenie a soľ BLACK
Čierny, drevený
(11)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Mlynček na korenie a soľ Hoop
V prírodnej farbe, drevený
Na sklade
Posledné kúsky
47,99 €
s kódom
59,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Mlynček na korenie a soľ Hoop
V prírodnej farbe, drevený
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Mlynček na korenie a soľ
V prírodnej farbe, drevený
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brabantia
Mlynčeky Profile
2 ks, v matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(23)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, vínovočervená/svetložltá, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gurken
2 ks, čierna/v prírodnej farbe, keramická
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Čierny/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Červený/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Mlynček na korenie a soľ Grand Cru Nouveau
Sklenený
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Blue
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Gense
Mlynček Dorotea
V matne striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, svetložltá/modrá, drevená
Doručenie od 20. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, zelená/modrá, drevená
Doručenie od 20. 10. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Gense
Mlynček Dorotea
V lesklej striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 26. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
Súvisiace kategórie
Koreničky
Soľničky a koreničky
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Mažiare
Obľúbené filtre
Drevené mlynčeky
Ručné mlynčeky
Elektrické mlynčeky
Súvisiace kategórie
Koreničky
Soľničky a koreničky
Cukorničky
Nádoby na ocot a olej
Mažiare
Obľúbené filtre
Drevené mlynčeky
Ručné mlynčeky
Elektrické mlynčeky