Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské pomôcky a náčinie
Kuchynské pomôcky a náčinie so zľavovým kódom
Koreničky a mlynčeky na korenie
Varešky, naberačky a obracačky
Nože a krájanie
Strúhadlá a krájače
Odšťavovače a lisy
Váženie a meranie
Cedidlá a sitká
Naparovačky
Kuchynské nožnice
Kliešte a pinzety
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
492 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Lékué
Jogurtovač
Plastový
(1)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Nôž Chop
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Nôž Ace
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17,5 cm, rukoväť: antikoro
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Strúhadlo
Univerzálne
(44)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Nôž Chop
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Nôž Chop
Filetovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Nôž Redo
Z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
Na sklade
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Strúhadlo
Univerzálne
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vykôstkovávač
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Podložka na pečenie
40 x 30 cm, silikónová
(16)
Na sklade
16,12 €
s kódom
20,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Suli
2 ks, vínovočervená/svetložltá, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
44,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Homéa
Cedník Retractable
Plastový, ø 23 cm
(5)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gurken
2 ks, čierna/v prírodnej farbe, keramická
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Čierny/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Porcelánová, biela, objem 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Kuchynská podložka
50x60 cm, silikónová
(51)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Mlynček na korenie a soľ Gurken
Červený/v prírodnej farbe, keramický
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Soľnička a korenička Taormina
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Závažia na kvasenie v súprave
Keramické
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Nôž Asia
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(35)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Lis na cesnak
Z nehrdzavejúcej ocele
(31)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Krájač Redo
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odmerky v súprave
3 ks, plastové
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Blok na nože
Plastový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Škrabka Redo
Rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Cukornička Le Primizie
Porcelánová, biela
(17)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Krájač
Na syr, z nehrdzavejúcej ocele
(30)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Škrabka Redo
Rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Mlynček na korenie a soľ Grand Cru Nouveau
Sklenený
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Doštička Zairin
Servírovacia, drevená, 27 x 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Krájač Disc
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
13,72 €
s kódom
17,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Plátkovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 33 cm, rukoväť: drevo
(2)
Na sklade
18,14 €
s kódom
22,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Elevate
Z nehrdzavejúcej ocele, 6 ks, so stojanom
Na sklade
Posledné kúsky
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrniec na sadlo
700 ml, keramický
(4)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Škrabka
Rukoväť: plast
(31)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Metlička
Z nehrdzavejúcej ocele
(27)
Na sklade
Posledný kúsok
3,20 €
s kódom
4 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Porcelánová, biela, objem 200 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Nôž Kitchen Line
Vykosťovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,82 €
s kódom
16,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Škrabka
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Cedník Margrethe
Ø 23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Pučidlo na zemiaky Imperial
Z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Súprava nožov Otis
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(6)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
10
11
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Upratovanie a organizácia