Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie · Bitz
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Bitz
78 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Blue
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Green/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, zelená, 70 ml
(2)
Na sklade
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bitz
Tácka Gastro Dark Blue/Black
25x36 cm, keramická
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
71 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Dark Blue/Black
Ø 27 cm, kameninový, čierny/modrý
(134)
Na sklade
21,51 €
s kódom
25,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Black/Amber
Keramická, na espresso/s tanierikom, jantárová, 70 ml
(1)
Na sklade
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Green
2 ks, zelená, keramická
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
111,35 €
s kódom
131 € bez kódu
65,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,89 € bez kódu
7,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Dark Blue/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, čierna/modrá, 70 ml
(1)
Na sklade
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na polievku/na šalát, kameninová, čierna/modrá, 600 ml, ø 14 cm
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
s kódom
18,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Dark Blue/Black
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, čierna/modrá, 240 ml
(2)
Na sklade
10,17 €
s kódom
11,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/ramen, kameninová, zelená/čierna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,76 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro White/Green
300 ml, keramický, biely/zelený
(62)
Na sklade
Posledný kúsok
7,73 €
s kódom
9,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Bitz
Tanier Gastro White/Green
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, biely/zelený
(134)
Na sklade
16,12 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bitz
Tanier Gastro Dark Blue/Black
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, čierny/modrý
(134)
Na sklade
Posledné kúsky
16,82 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,30 €
s kódom
26,23 € bez kódu
6,56 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, servírovacie, keramické, čierne, 200 ml, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,88 €
s kódom
32,80 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Bitz
Tanier Gastro White/Green
Ø 27 cm, kameninový, biely/zelený
Na sklade
19,72 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Bitz
Šálky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, keramické, s tanierikom, čierne, 240 ml
(5)
Na sklade
64 €
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Amber
2 ks, jantárová, keramická
(1)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
31,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Príbor
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v matne striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, zelený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,06 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,06 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na polievku/ramen, kameninová, čierna/modrá, 1,2 l, ø 18 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,76 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, oranžový
(5)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, modrý
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, modrý
(3)
Na sklade
20,06 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, zelený
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na polievku/ramen, kameninová, čierna/jantárová, 1,2 l, ø 18 cm
(4)
Na sklade
21,76 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Green/Black
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, zelená/čierna, 240 ml
(3)
Na sklade
9,66 €
s kódom
11,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tácka Gastro Green/Black
25x36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/čierna, 600 ml, ø 14 cm
(4)
Na sklade
11,01 €
s kódom
12,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Bitz
Tanier Gastro Green/Black
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, zelený/čierny
(3)
Na sklade
19,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Green/Black
Ø 27 cm, kameninový, zelený/čierny
(5)
Na sklade
23,20 €
s kódom
27,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku, kameninová, zelená/čierna, 850 ml, ø 18 cm
(2)
Na sklade
25,07 €
s kódom
29,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Bitz
Tanier Gastro Green/Black
Hlboký , ø 24 cm, kameninový, zelený/čierny
(12)
Doručenie od 26. 10. 2026
51 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Dark Blue/Black
Hlboký , ø 24 cm, kameninový, čierny/modrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bitz
Hrnčeky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, 300 ml, keramické, čierne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
51,42 €
s kódom
60,50 € bez kódu
15,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Podnos na tortu Gastro Cream
Keramický, biely/béžový, ø 30 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Podnos na tortu Gastro Dark Blue
Keramický, modrý, ø 30 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tácka Gastro Dark Blue/Black
14x38 cm, keramická
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52,27 €
s kódom
61,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tácka Gastro Green/Black
14x38 cm, keramická
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52,27 €
s kódom
61,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Džbán Kusintha
Sklenený, 1,2 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Džbán Kusintha
Sklenený, khaki, 1,2 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Formy na ľad Grey
2 ks, silikónové
(5)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na polievku, kameninová, čierna/fialová, 1 l, ø 20 cm
(7)
Na sklade
16,03 €
s kódom
18,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Grey/Light Pink
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, ružová/sivá, 240 ml
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
11,20 €
s kódom
13,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Karafa Kusintha
500 ml, sklenená, ružová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac