Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie · Bitz
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Bitz
78 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, zelený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,06 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro Grey/Cream
190 ml, keramický, sivý/béžový
(8)
Na sklade
8,13 €
s kódom
9,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Grey/Light Pink
Ø 27 cm, kameninový, ružový/sivý
(12)
Na sklade
14,09 €
s kódom
16,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Cream
Na polievku/na šalát, kameninová, béžová, 600 ml, ø 14 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
s kódom
18,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na polievku, kameninová, čierna/jantárová, 850 ml, ø 18 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,51 €
s kódom
19,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Black/Purple
Ø 27 cm, kameninový, čierny/fialový
(11)
Na sklade
21,76 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Karafa Kusintha
500 ml, sklenená, ružová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Kanvička na mlieko Gastro Dark Blue/Black
200 ml, keramická, čierna/modrá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
13,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na polievku, kameninová, čierna/fialová, 1 l, ø 20 cm
(7)
Na sklade
16,03 €
s kódom
18,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Dark Blue/Black
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, čierny/modrý
(7)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, modrý
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Black/Amber
Na dip, kameninová, čierna/jantárová, 200 ml, ø 10 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
6,23 €
s kódom
7,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, oranžový
(5)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,06 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Džbán Kusintha
Sklenený, khaki, 1,2 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Blue
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Cream
Hlboký , ø 24 cm, kameninový, béžový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Grey/Cream
Na polievku, kameninová, biela/zelená, 850 ml, ø 18 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
17,79 €
s kódom
20,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Formy na ľad Grey
2 ks, silikónové
(5)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na polievku, kameninová, čierna/fialová, 850 ml, ø 18 cm
(7)
Na sklade
17,89 €
s kódom
21,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Bitz
Misa Gastro Black/Green
Na šalát, kameninová, zelená/čierna, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Misa Gastro Green/Black
Na šalát, kameninová, zelená/čierna, ø 30 cm, objem 3,95 l
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,30 €
s kódom
26,23 € bez kódu
6,56 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Misa Gastro Dark Blue/Black
Na šalát, kameninová, čierna/modrá, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bitz
Tanier Gastro White/Green
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, biely/zelený
(134)
Na sklade
16,12 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro White/Green
300 ml, keramický, biely/zelený
(62)
Na sklade
Posledný kúsok
7,73 €
s kódom
9,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Príbor
Pre 1 osobu, oceľový, čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Bitz
Misa Gastro Dark Blue/Black
Na šalát, kameninová, čierna/modrá, ø 30 cm, objem 3,95 l
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bitz
Tanier Gastro Green/Black
Hlboký , ø 24 cm, kameninový, zelený/čierny
(12)
Doručenie od 26. 10. 2026
51 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Bitz
1
2