Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 834 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Skagen
2 ks, porcelánové, biele, 300 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Mašlovačka
(7)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Nôž
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 260 ml, na sekt
(1)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
6 ks, 420 ml
(1)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave
6 ks, 50 ml, štamperlík
(13)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
8,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Nôž
Filetovací, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, drevená
(2)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Doštička
Servírovacia, 48 x 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Metlička
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, ružové, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 250 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 60 ml, štamperlík
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Soľnička a korenička
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Doštička
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Palička na mäso
Drevená
(6)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Steakové príbory v súprave
Pre 4 osoby, 8 ks, antikoro, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
33,76 €
s kódom
39,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Nôž
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Magnetický držiak na nože
Drevený, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 500 ml
(2)
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 430 ml, na víno
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Krájač
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Súprava nožov
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Krájač na tortové korpusy
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosti
Súprava nožov Emma
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na syr, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
33,79 €
s kódom
39,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Emma
3 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,79 €
s kódom
39,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Cukrárska súprava na zdobenie
Počet nástavcov 24 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Sito
Ø 20 cm
(3)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie Latte
29 x 9 cm, silikón
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Kuchynský valček
Drevený
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie Latte
29 x 9 cm, silikón
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Pomôcka na pečenie
Kovová
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Súprava kuchynského náčinia
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Blue
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Green/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, zelená, 70 ml
(2)
Na sklade
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bitz
Tácka Gastro Dark Blue/Black
25x36 cm, keramická
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
71 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Dark Blue/Black
Ø 27 cm, kameninový, čierny/modrý
(134)
Na sklade
21,51 €
s kódom
25,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na polievku/na šalát, kameninová, čierna/modrá, 600 ml, ø 14 cm
(89)
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
s kódom
18,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Dark Blue/Black
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, čierna/modrá, 240 ml
(2)
Na sklade
10,17 €
s kódom
11,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/ramen, kameninová, zelená/čierna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,76 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro White/Green
300 ml, keramický, biely/zelený
(62)
Na sklade
Posledný kúsok
7,73 €
s kódom
9,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, servírovacie, keramické, čierne, 200 ml, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,88 €
s kódom
32,80 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Bitz
Tanier Gastro White/Green
Ø 27 cm, kameninový, biely/zelený
Na sklade
19,72 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Matcha súprava Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
V prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Dezertné vidličky v súprave The Essentials Cake Tools
Pre 6 osôb, antikoro, biele
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Príslušenstvo k vínu The Essentials Wine Tools
Na sklade
Posledné kúsky
31,71 €
s kódom
37,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
25
26
27
...
66
Načítať viac