Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 792 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Moka kanvička Collar
250 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
92,65 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Cukornička Theo
Kameninová, čierna, objem 100 ml
Doručenie od 19. 10. 2026
32,30 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Výrobník sódy Brus
Čierny, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
187 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Ručný šľahač Foodie
Čierny, plastový, príkon 170 W
Doručenie od 19. 10. 2026
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Fľaša k výrobníku sódy Brus
Plastová, objem 1,15 l
Na sklade
Posledné kúsky
25,50 €
s kódom
30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Hriankovač Emma
Béžový, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1030 W
Doručenie od 19. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Súprava na prekvapkávanú kávu Theo
600 ml, kameninová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Scales
420 ml, keramický, hnedý
Na sklade
Posledný kúsok
7,65 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Tone
410 ml, keramický, tmavohnedý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,80 €
s kódom
8 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 380 ml, keramické, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,45 €
s kódom
17 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Kanvica na čaj Mottle
900 ml, keramická, hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
20,40 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Otvárač Pike
Na fľaše, z liatiny
Na sklade
Posledné kúsky
6,80 €
s kódom
8 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Bloom
620 ml, keramický, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,80 €
s kódom
8 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Bloom
80 ml, keramický, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,25 €
s kódom
5 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Miska Bloom
Na polievku, keramická, modrá, 570 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,95 €
s kódom
7 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Otvárač Drink
Na fľaše, z liatiny
Na sklade
Posledný kúsok
5,10 €
s kódom
6 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska K-Pop Demon Hunters
Z nehrdzavejúcej ocele, fialová, 665 ml
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Kuromi
Plastový, ružový
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box K-Pop Demon Hunters
Plastový, fialový
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
390 ml, na víno
Doručenie od 14. 12. 2026
9,06 €
s kódom
10,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Tácky v súprave Zera
4 ks, kamenné, v prírodnej farbe, ø 10 cm
Na sklade
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
6,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Pohár Clarien
180 ml, na sekt
Doručenie od 14. 12. 2026
9,06 €
s kódom
10,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Detský tanier Tiger
Plastový, modrý/béžový, 21x27 cm
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Tácka Old Leopard Brewery
Ø 33 cm , kovová
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Dóza Crown Blend
Na sypaný čaj, kovová, tmavozelená
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Paličky v súprave Panda
Pre 2 osoby, 2 ks, drevené, zelené
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Hrnček
280 ml, sklenený, modrý
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Košík na ovocie Flower
26x26 cm, plastový, oranžový
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Detský podnos Esme
Drevený, 20x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 200 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Tácky v súprave
2 ks, keramické, modré, 9x9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Detské tréningové paličky Bunny
Drevené, ružové/v prírodnej farbe
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 200 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Košík na ovocie Apple
21,5x24 cm, plastový, červený
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Lis na citrusy Fish
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Marmore
6 ks, 180 ml, štamperlík
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, z nehrdzavejúcej ocele, v mentolovej farbe/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Kanvica na čaj Geo
1,3 l, so sitkom, sklenená, v zlatej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
30,60 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Vialli Design
Karafa Geo
1 l, sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,30 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Na sklade
Posledné kúsky
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
5,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Paula
Kameninová, ružová, 195 ml
(1)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Soľnička a korenička Bea
So stojanom, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
Na palacinky, s keramickým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S keramickým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
Wok, s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
66
Načítať viac