Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 793 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
FABINI
Rajnica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,3 l, ø 16 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Plátkovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledný kúsok
13,59 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Sekáčik, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 18 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledné kúsky
13,59 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
16,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Kastról Ecrina
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 4,4 l, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
30,59 €
s kódom
35,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Panvica Ecrina
S keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
23,79 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (6)
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledný kúsok
13,59 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17 cm, rukoväť: antikoro
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
16,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 12,5 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledné kúsky
9,34 €
s kódom
10,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Termokanvica Termo
2,1 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
23,79 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 10 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledné kúsky
8,49 €
s kódom
9,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Sagaform
Termokanvica Trine
1,5 l, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
Na sklade
Posledný kúsok
49,81 €
s kódom
58,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Kuchynský valček PrecisionPin
Drevený
Na sklade
24,15 €
s kódom
28,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Otvárač na konzervy GoRound
Na konzervy, plastový
Na sklade
Posledné kúsky
20,48 €
s kódom
24,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Elevate
Z nehrdzavejúcej ocele, 6 ks, so stojanom
Na sklade
Posledné kúsky
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Vykôstkovávač Tweezy
Plastový
Na sklade
Posledný kúsok
12,49 €
s kódom
14,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Forma na tortu Nest™ Bake
2 ks, ø 27 cm, oceľ
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Plechy v súprave Nest™ Bake
3 ks, oceľ, 41 x 30 cm, maximálna teplota 232 °C
Doručenie od 22. 10. 2026
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava nožov s rotačným stojanom Elevate Steel
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledný kúsok
191,25 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Forma na chlieb Nest™ Bake
30 x 19 cm, oceľ
Doručenie od 22. 10. 2026
24,65 €
s kódom
29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava riadu Space
5 ks, nerezová, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
521,05 €
s kódom
613 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Dózy v súprave Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1 l/1,2 l/1,9 l, na potraviny, sklenené, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest Prep&Store
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 28,5 cm, objem 5 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Haden
Hriankovač Highclere
Krémovobiely, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1750 W
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
Do košíka
Do košíka
Haden
Hriankovač Dorset
Zelený, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 900 W
(67)
Na sklade
72 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Haden
Rýchlovarná kanvica Highclere
Krémovobiela, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l, príkon 3000 W
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Haden
Mikrovlnná rúra Black & Copper
Čierna, z nehrdzavejúcej ocele, objem 20 l, príkon 800 W
Na sklade
Posledné kúsky
136,85 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Haden
Kávovar Dorset
Zelený, na filtrovanú kávu, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,8 l, príkon 900 W
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Haden
Hriankovač Devon
Krémovobiely, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1630 W
Na sklade
Posledné kúsky
71 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Haden
Rýchlovarná kanvica Dorset
Zelená, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,7 l, príkon 1500 W
(92)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Haden
Mikrovlnná rúra Putty
Béžová, z nehrdzavejúcej ocele, objem 20 l, príkon 800 W
Na sklade
136,85 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Haden
Rýchlovarná kanvica Devon
Krémovobiela, plastová, objem 1,7 l, príkon 3000 W
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Haden
Teplovzdušná fritéza Putty
Béžová, plastová, objem 6,5 l, príkon 1600 W
Na sklade
Posledné kúsky
130 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Haden
Hriankovač Heritage
Slonovinový, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 815 W
Na sklade
Posledné kúsky
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
FABINI
Panvica Lucca 4.0 Standard
Nerezová, ø 30 cm, na indukčný varič
Na sklade
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
FABINI
Rajnica Lucca 4.0 Standard
S pokrievkou, nerezová, 1,2 l, ø 16 cm, na indukčný varič
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
FABINI
Hrniec Lucca 4.0 Standard
S pokrievkou, nerezový, 8 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
85 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
FABINI
Panvica Lucca 4.0 Standard
S nepriľnavým povrchom/s keramickým povrchom, nerezová, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
FABINI
Panvica Lucca 4.0 Standard
S pokrievkou, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Vivielle
4 ks, na polievku, kameninové, tmavohnedé, 720 ml, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
89,25 €
s kódom
105 € bez kódu
26,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Shine
So sitkom, kameninová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, ø 27 cm, kameninový, biely/modrý
Doručenie od 29. 10. 2026
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Odšťavovač Limone
Kameninový
Na sklade
21,73 €
s kódom
25,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Filur
3 ks, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 29. 10. 2026
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dóza Stefano
Na potraviny, kameninová, modrá
Doručenie od 29. 10. 2026
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, na polievku, kameninové, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dóza Stefano
Na potraviny, kameninová, červená
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
66
Načítať viac