Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 818 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, sklenený
(3)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Avie
Pre 4 osoby, 16 ks, oceľový, čierny/v zlatej farbe
(10)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na whisky Dayla
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(10)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na whisky Auclair
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Chladiaca nádoba Beaufort
Sklenená, 2,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
330 ml, sklenená
(11)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Butter Kings
Hrnček Golden Stars
330 ml, keramický, biely
(1)
Na sklade
10,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
270 ml, so sitkom, sklenený
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 260 ml
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 230 ml, na víno
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Teplovzdušná fritéza Easy Fry Max EY245310
Tmavozelená, plastová, objem 5 l, príkon 1500 W
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
89 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Mixér Perfectmix Cook BL83SD30
V striebornej farbe, stolový, kovový, objem 2 l, príkon 1400 W
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
200 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Rýchlovarná kanvica Digital KO851830
Čierna, plastová, objem 1,7 l, príkon 1800 W
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Kuchynské nožnice PowerGrip
Na hydinu, rukoväť: plast
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
20,11 €
s kódom
23,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Mažiar Dash
Kamenný, ø 15,5 cm
(10)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Balvi
Cukornička Birdie
Porcelánová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,73 €
s kódom
18,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Dosky v súprave Folio
4 ks, so stojanom, plastové, 35,5 x 7 cm
(5)
Na sklade
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cestovný hrnček Sipp
340 ml, plastový, v mentolovej farbe
(33)
Na sklade
13,90 €
s kódom
16,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava nožov so stojanom Elevate
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest
9 ks, na šalát, plastové, modré/sivé, ø 28,5 cm
(7)
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Balvi
Vývrtka Hédoniste
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Vývrtka BarStar
Plastová
(9)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Dóza Tower
Na potraviny, plastová, biela
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
21,19 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Odmerky v súprave Nest
8 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,67 €
s kódom
18,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, svetlozelená, plastová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pantone
Termohrnček Orange 021
430 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Zapekacie misy v súprave Lorson
Ramekin, 4 ks, ø9 cm, keramické
(2)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Džbán Lorson
Keramický, svetlosivý, 1 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Šálka Host
Keramická, na cappuccino, zelená, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ladelle
Misky v súprave Heath Jade
2 ks, servírovacie, porcelánové, tyrkysovomodré, ø 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Misa Lorson
Kameninová, svetlosivá, ø 29 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Šálky v súprave Carnival
2 ks, keramické, na espresso, biele/zelené, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Karafa Grand Cru Nouveau
1 l, sklenená, sivá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
2 ks, 180 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,89 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Digitálny, plastový
(7)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Panvica Litina
Grilovacia, liatinová, ø 24 cm
(10)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Mažiar Litina
Z liatiny, ø 10,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Panvica Litina
Liatinová, ø 30 cm
(79)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Orion
Hrniec Litina
S pokrievkou, liatinový, 2,7 l, ø 20 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,19 €
s kódom
31,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Panvica Litina
Wok, liatinová, ø 30 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Mlynček na korenie a soľ BLACK
Čierny, drevený
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Torino
2 ks, 60 ml, štamperlík
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Vienna
4 ks, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, zelený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,06 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, oranžový
(5)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Mistletoe
4 ks, textilné, s vianočným motívom, biele, 10x10 cm
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
42
43
44
...
66
Načítať viac