Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 818 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Mistletoe
4 ks, textilné, s vianočným motívom, biele, 10x10 cm
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Christmas Green
4 ks, textilné, zelené/khaki, 10x10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Red Natural Stripes
4 ks, textilné, červené/v prírodnej farbe, 10x10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Tácky v súprave
4 ks, z plsti, s vianočným motívom, červené, ø 10 cm
(14)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave
6 ks, kompótové, sklenené, ø 12,5 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 395 ml
(2)
Doručenie od 11. 11. 2026
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
3,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Jedálenská súprava
Pre 4 osoby, 16 ks, porcelánová, krémovobiela
(21)
Na sklade
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Jedálenská súprava
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, svetlozelená
(22)
Na sklade
117,30 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Hrnčeky v súprave
6 ks, 300 ml, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
6,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Šálky v súprave
2 ks, keramické, na cappuccino/s tanierikom, tmavomodré, 210 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Shama
Ø 27 cm, kameninový, biely/tmavomodrý
(4)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shama
515 ml, keramický, tmavomodrý/béžový
(15)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neo
335 ml, keramický, na latte, v horčicovej farbe
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Heikki
Na polievku, keramická, hnedá, 860 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Shama
Ø 27 cm, kameninový, zelený/hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Misky v súprave Sand Grain
2 ks, na polievku, z kameňa, biele/béžové, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Súprava koreničiek Bruna
12 ks, so stojanom, sklenené
(45)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Súprava nožov Otis
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(6)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Obľúbené
Wenko
Tácky v súprave
8 ks, so stojanom, z plsti, čierne
(49)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Krájač Volo
Na pizzu, z nehrdzavejúcej ocele
(12)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Strúhadlo Pro
Univerzálne
(17)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Košík na pečivo
Čierny, kovový/látkový, 10,5x21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Mažiar
Mramorový, ø 11 cm
(32)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Šalátový príbor Nagy
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Nôž Ace
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17,5 cm, rukoväť: antikoro
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Misky v súprave Elo
4 ks, servírovacie, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
iDesign
Dóza
3,8 l, na potraviny, plastová, biela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
iDesign
Dóza
2 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
iDesign
Dóza
3 l, na potraviny, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Tefal
Panvica Simple Cook B5564053
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm
(3)
Na sklade
31,28 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Cook Eat B9214474
S pokrievkou, nerezový, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,61 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Veká na skladovanie pokrmov v súprave L9849253
3 ks, plastové
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,85 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Excellence G2690772
S nepriľnavým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Tefal
Zapekacie misy v súprave Air E255S255
2 ks, ø11 cm, z liatiny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
62 €
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Daily Cook G7303255
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,80 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka 28097712
Sklenená, ø 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Tefal
Strunový sekáčik 5 Sec Chopper K1320404
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,81 €
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Tefal
Panvice v súprave Ingenio Natural Force L3969102
3 ks, s nepriľnavým povrchom, na indukčný varič
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
73 €
24,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Natural Force G2660472
S nepriľnavým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,67 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tefal
Panvica Ingenio Unlimited L7637732
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
36,99 €
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539053
10 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x panvica/2x rajnica/3x pokrievka
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
16,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Nôž Freshkitchen K1220104
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,48 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Termoska Ponza K3140314
1,9 l, z nehrdzavejúcej ocele, červená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka Ingenio L9846253
Sklenená, ø 18 cm
(3)
Na sklade
19,83 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 3 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539243
3 ks, 1x kuchynská pomôcka/1x panvica/1x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 5 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1539543
5 ks, 1x kuchynská pomôcka/2x panvica/2x rajnica, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
94 €
18,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Ultimate G2681972
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
45 €
Do košíka
Do košíka
1
...
43
44
45
...
66
Načítať viac