Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 816 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Tefal
Termoska Senator K3068414
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, červená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tefal
Desiatový box Master Seal To Go N1071310
2,6 l, plastový, zelený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,23 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Xl Intense C3840753
S nepriľnavým povrchom, ø 30 cm
(4)
Na sklade
26,50 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Tefal
Súprava riadu Ingenio Unlimited L7639102
4 ks, 1x kuchynská pomôcka/3x rajnica, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
108 €
27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Tácky v súprave Uncinetto
6 ks, papierové, ø 11 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Cedník Sieve
Plastový
(29)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Krájač
Na pečivo
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Flowers
950 ml, na potraviny, plastová
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Misky v súprave Snack & Dip
3 ks, servírovacie, keramické, matne čierne, 300 ml
(8)
Na sklade
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Convenient VC140131
Viacposchodový, elektrický, ø 26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Vákuovačka Classic VT254070
Čierna, plastová, príkon 130 W
(3)
Na sklade
85 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Convenient Series Inox VC145130
Viacposchodový/parný, ø 27,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
79 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Mixér Blendforce BL420131
Biely, stolový, plastový, objem 2 l, príkon 600 W
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
49 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Kontaktný gril Super Grill GC451B12
V striebornej farbe, kovový, príkon 2000 W
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
129 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Teplovzdušná fritéza Cook4Me EY150830
Čierna, plastová, príkon 1300 W
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
85 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Cook4Me+ CY855830
Multifunkčný, s nepriľnavým povrchom/elektrický
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
264 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pekáreň Bread Of The World PF611838
Čierna, plastová, príkon 1600 W
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
263 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Beth
2 ks, 300 ml, keramické, krémovobiele
(4)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Krájač Handy
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Odšťavovač GrandChef
Čierny, plastový, objem 800 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Zapekacia misa Delicia
22x34 cm, keramická
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
38,39 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Súprava koreničiek Season
8 ks, so stojanom, sklenené
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Tescoma
Hrniec Vision
S pokrievkou, nerezový, 11 l, ø 28 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
121 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Forma na bábovku Delicia
28 x 27 cm, keramika
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
54 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Sendvičovač GrandChef
Béžový, plastový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
65 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Vykrajovacia súprava Presto Carving
Na zeleninu/na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
30,52 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Moka kanvička Monte Carlo
140 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Naparovač Nikko
Ø 20,5 cm, bambusový, hnedý
(10)
Na sklade
31,40 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Príbor Clara
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
85 €
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Tescoma
Poháre v súprave Giorgio
6 ks, 570 ml, na víno
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
5,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Zapekacia misa GrandChef
26x40 cm, sklenená
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
74 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Tescoma
Panvica President
Wok, s pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, kovová, ø 30 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
172 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Tescoma
Forma na chlieb Delicia
30 x 13 cm, keramika
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Elektrický varič na vajcia President
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Panvica Premium
Grilovacia, s nepriľnavým povrchom, kovová, ø 30,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
79 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Kávovar President
V striebornej farbe, pákový, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
205 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Škatuľka na čaj Online
Plastová, krémovobiela
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Strunový sekáčik Handy
Univerzálny, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,90 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Mlynček na mäso Handy
Biely, plastový
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
58 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Bombička na prípravu sýtených nápojov myDrink
Sivá, kovová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Mixér President
Krémovobiely, plastový, objem 600 ml
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
77 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Panvica SteelCraft
S nepriľnavým povrchom, kovová, ø 28 cm, na indukčný varič
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
73 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Tescoma
Hrniec President
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom, ø 20 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Kávový mlynček GrandChef
Z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Strúhadlo Handy
Univerzálne
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Pekáč Bordeaux
Z nehrdzavejúcej ocele, 29x40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Výrobník sódy myDrink
Biely, plastový
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
116 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Príbor Scarlett
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
89 €
Do košíka
Do košíka
1
...
44
45
46
...
66
Načítať viac