Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 799 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 290 ml, na koktail
Doručenie od 3. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Zapekacia misa Ardo
18x22 cm, kameninová
Na sklade
13,60 €
s kódom
16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Dezertné lyžičky v súprave Serve
6 ks, v zlatej farbe
Na sklade
17 €
s kódom
20 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BonBistro
Hrnček Serve
300 ml, kovový, v striebornej farbe
Na sklade
4,76 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanierik Basic White
Porcelánový, biely, ø 14,5 cm
Na sklade
4,42 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Stojan na tacos Serve
10x19 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
8,50 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BonBistro
Miska Ovio
Na polievku, porcelánová, hnedá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
9,86 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Pohár Revera
6 ks, na zmrzlinu/na šalát, z recyklovaného skla, zelený, 400 ml, ø 13,5 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
28,22 €
s kódom
33,20 € bez kódu
5,53 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Ø 27 cm, porcelánový, hnedý
Doručenie od 3. 11. 2026
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
BonBistro
Šálka Basic White
Porcelánová, na cappuccino, biela, 200 ml
Na sklade
4,76 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v striebornej farbe, 180 ml, ø 7 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,42 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Hlboký , ø 26 cm, porcelánový, hnedý
Doručenie od 3. 11. 2026
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v zlatej farbe, 80 ml, ø 8,5 cm
Na sklade
4,42 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Steakové nože v súprave Carne
4 ks, oceľové, čierne/v striebornej farbe
Na sklade
29,58 €
s kódom
34,80 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 280 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Miska Basic White
Na šalát, porcelánová, biela, 620 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
7,48 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Karafa Tap
1,1 l, sklenená
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Nádoba na ľad Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 3. 11. 2026
75,14 €
s kódom
88,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanierik Resto
Porcelánový, hnedý, ø 15 cm
Na sklade
5,78 €
s kódom
6,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
BonBistro
Shaker Bar
Z nehrdzavejúcej ocele, objem 570 ml
Na sklade
Posledné kúsky
14,96 €
s kódom
17,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Nádoba na ľad Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 3. 11. 2026
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanierik Retro
Porcelánový, biely/modrý, ø 16,5 cm
(1)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Barmanská odmerka Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
6,12 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Šálka Retro
Porcelánová, na cappuccino, biela/modrá, 200 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
BonBistro
Šálka Squito
Porcelánová, na cappuccino, biela, 165 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
BonBistro
Soľnička a korenička Squito
Porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
7,48 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Poháre v súprave Revera
6 ks, 370 ml, z recyklovaného skla
Doručenie od 3. 11. 2026
22,78 €
s kódom
26,80 € bez kódu
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
BonBistro
Misa Squito
Na šalát, porcelánová, biela, ø 14 cm, objem 520 ml
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Zapekacia misa Ardo
14x26 cm, kameninová
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v striebornej farbe, 110 ml, ø 7 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,08 €
s kódom
4,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BonBistro
Panvica Fusion
Wok, s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
96,56 €
s kódom
113,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanierik Ovio
Porcelánový, hnedý, ø 14 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
5,10 €
s kódom
6 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Miska Resto
Na šalát, porcelánová, hnedá, ø 16 cm
Na sklade
9,86 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Kanvička na mlieko Squito
230 ml, porcelánová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanier Basic White
Hlboký , ø 23 cm, porcelánový, biely
Doručenie od 3. 11. 2026
6,12 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Barmanská lyžička Bar
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
6,12 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanier Serve
Servírovací, ø 24 cm, kovový, v striebornej farbe
Doručenie od 3. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
18,5x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Miska Retro
Na šalát, porcelánová, biela/modrá, 410 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
7,48 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Šálka Ovio
Porcelánová, na cappuccino, hnedá, 200 ml
Na sklade
6,12 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tácka Squito
13x24 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,18 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Lis
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Nádoba na varenie v pare
21x27,5 cm, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
31,62 €
s kódom
37,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Lékué
Poklop na ohrievanie pokrmov v mikrovlnke
Ø 24,5 cm, plastový
(1)
Na sklade
14,08 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Zdobidlo
Plastové
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Riad do mikrovlnnej rúry
21x28 cm, oceľový
Na sklade
Posledné kúsky
47 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Podložka do mikrovlnky
25,5x26,5 cm, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
...
66
Načítať viac