Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 838 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Potravinové škatuľky v súprave Freska
3 ks, plastové/sklenené/silikónové
(198)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Ochranné sito na panvicu Frittata
Kovové, ø 33 cm
(558)
Na sklade
5,95 €
s kódom
7 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Košík na ovocie Wired
Ø 26 cm, kovový, čierny
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naparovač
Ø 20 cm, z nehrdzavejúcej ocele, sivý
(105)
Na sklade
9,35 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkladacia mriežka
Kovová
(102)
Na sklade
7,65 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Magnetická lišta
Kovová, čierna
(75)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynské nožnice
Na hydinu, rukoväť: plast
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sito
Ø 12 cm, plastové
(230)
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(125)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Appetizers
2 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele
(86)
Na sklade
Posledný kúsok
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Sitková lyžica Scoop Plus
Plastová
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava nádob na prípravu popcornu v mikrovlnke M-Cuisine
2 ks, 15x11 cm, silikónová
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
22,27 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Otvárač na konzervy Can-Do
Plastový
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
20,97 €
s kódom
24,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Spiralizér Spiro
Na zeleninu
(97)
Na sklade
17,43 €
s kódom
20,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Lis na cesnak Helix
Z nehrdzavejúcej ocele
(108)
Na sklade
20,39 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Odšťavovač Helix
Z nehrdzavejúcej ocele
(32)
Na sklade
26,75 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Kuchynské náčinie Enamel
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Zapekacia misa Enamel
18x34 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Hrniec Enamel
Na mlieko, smaltový, 1,12 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Rajnica Enamel
Na mlieko, smaltová, 640 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ego Dekor
Kastról Enamel
Smaltový, 860 ml
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Bonami
Hrnček Domov tu
260 ml, porcelánový, biely
(67)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Snips
Cedník
Plastový, ø 28 cm
(72)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Misa Pearl
Na šalát, kameninová, biela, ø 34 cm, objem 2,9 l
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
32,18 €
s kódom
37,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Pearl
Ø 28 cm, kameninový, biely
(31)
Doručenie od 21. 10. 2026
14,75 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
Costa Nova
Tanier Pearl
Hlboký , ø 24 cm, kameninový, biely
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
14,64 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Šálka Pearl
Kameninová, na espresso/s tanierikom, biela, 90 ml
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Sass & Belle
Odmerky v súprave Retro
4 ks, keramické
(179)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
4,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Rex London
Tácky v súprave Record
6 ks, silikónové, ø 10,5 cm
(172)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Na sklade
29,44 €
s kódom
34,64 € bez kódu
5,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(278)
Na sklade
Posledné kúsky
24,48 €
s kódom
28,80 € bez kódu
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Na sklade
25,24 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
5,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Súprava na whisky
750 ml
(67)
Na sklade
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Karafa na whisky
850 ml
(165)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
5,81 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
9,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
5,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 547 ml, na whisky
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
5,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Alda
6 ks, 300 ml, na whisky
(290)
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
4,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Podnos Slate
30x40 cm, servírovací, bridlicový
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Kuchynské náčinie Uni-Tool
Textilné
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
13,46 €
s kódom
15,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
280 ml
(135)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 270 ml, ø 10,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
290 ml
(46)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
62
63
64
65
66
Načítať viac