Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie · ONA
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (3)
ONA
151 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Ø 27 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Hlboký , ø 18,5 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Tácky v súprave Piff
4 ks, textilné, ružové, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Forma na pečenie Duo
22,5 x 15 cm, kamenina
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený/fialový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, fialový
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, tmavohnedý
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
ONA
Kávové lyžičky v súprave Tilly
Pre 6 osôb, 6 ks, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Príbor Poppy
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Nádobka na maslo Duo
Kameninová, modrá, 10,5x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Hlboký , ø 18,5 cm, kameninový, zelený/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, svetložltý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, fialový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, čierna/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/oranžová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, tmavomodrá, 270 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavomodrá, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Kanvica na čaj Liv
950 ml, sklenená, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Fika
Porcelánová, vínovočervená, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, modrá, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Fika
330 ml, porcelánový, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Fika
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, vínovočervený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Ø 26 cm, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Fika
Ø 25 cm, porcelánový, vínovočervený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Chlebník Fresh
Kovový, zelený, 18x21,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/oranžová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tanierik Duna
Kameninový, ružový, ø 14,5 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duna
Kameninová, vínovočervená, 220 ml
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Forma na pečenie Duo
29,5 x 22,5 cm, kamenina
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 320 ml
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, vínovočervená, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na dip, kameninové, ružové, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, ružový
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
Načítať viac