Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie · ONA
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (3)
ONA
151 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, jantárové
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, zelené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 26,5 cm, kovový, sivý
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tácka Fika
10x28,5 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, modré
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 19 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 19 cm, kovový, sivý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, ružové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Dezertný, ø 20,5 cm, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na dip, kameninové, béžové, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Na sklade
9,60 €
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, žlté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, zelená/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Misa Duna
Na šalát, vínovočervená, ø 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na dip, kameninové, žlté, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Na sklade
9,60 €
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, žltý
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, zelený/krémovobiely
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Mae
370 ml, z kostného porcelánu, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Ø 26 cm, kameninový, béžový
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 26,5 cm, kovový, zelený
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, svetlomodrý
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Tácky v súprave Piff
4 ks, textilné, žlté, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 19 cm, kovový, zelený
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Príbor Poppy
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, zelený
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Miska Fika
Na polievku, porcelánová, béžová, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Fika
Servírovací, porcelánový, béžový
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Fika
Porcelánová, béžová, 170 ml
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Džbán Cruse
Sklenený, 1,2 l
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 26,5 cm, kovový, čierny
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, žltý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ONA
Soľnička a korenička Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, sivý
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Ø 27 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
1
2
3
4
Načítať viac