Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 978 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Zone
Etažér Eau
Porcelánový, krémovobiely, ø 24 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Panvica Fusion
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 21,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Orient
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, modrá
(151)
Na sklade
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Desiatový box All Day Arista Mini Lunch Box Black
4 l, textilný, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Panvica Minerva
Nerezová, ø 24 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Zapekacia misa Clyde
23,5x37 cm, keramická, maximálna teplota 180 °C
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Misa Lorson
Kameninová, svetlosivá, ø 29 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nádoba na nápoje Savita
4,8 l
(10)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Panvica Lucca 4.0 Standard
S pokrievkou, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, modré, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Rajnica Kobber
Nerezová/medená, 1,4 l, ø 17 cm
(3)
Na sklade
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Panvica Mattia 3.0
Liatinová, ø 26 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Príbor Lite
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava nožov so stojanom Elevate
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Skladací servírovací podnos
37,5x37,5 cm, servírovací, drevený
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Cristal
Kameninový, biely, ø 31 cm
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Haden
Rýchlovarná kanvica Highclere
Krémovobiela, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l, príkon 3000 W
Doručenie od 19. 10. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Matcha súprava Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
V prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica EM77
Čierna, plastová, objem 500 ml, príkon 700 W
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Carry
4 ks, keramické, na cappuccino, ružové, 235 ml
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press EM77
Objem 1 l, plastový, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Check
4 ks, na polievku, kameninové, 590 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, v levanduľovej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, zelená
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press EM77
Objem 1 l, plastový, biely
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Panvica Kobber
Nerezová/medená, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Litina
Z liatiny, 26x26 cm, maximálna teplota 250 °C
(5)
Na sklade
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Misa Hammershøi
Na šalát, porcelánová, biela, ø 30 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Litina Smalt
Z liatiny, 22x42,5 cm, maximálna teplota 250 °C
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Hestia
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, modrá
(215)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tácka Hammershøi
22,5x40 cm, porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Chlebník Bread Bin
Plastový, biely, 22x35,5 cm
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Kastról Lucca 4.0 Standard
S pokrievkou, nerezový, 4 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
Wok, s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Panvica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
FABINI
Hrniec Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 5,5 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Jedálenská súprava Mona
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, biela
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Shine
So sitkom, kameninová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Güral Porselen
Kastról Classic
Na pečenie, s pokrievkou, 2,75 l, ø 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Súprava na prekvapkávanú kávu Theo
600 ml, kameninová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Pearl
Na ovocie/na šalát, kameninová, biela, ø 32 cm, objem 5,25 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termokanvica Singles
1 l, čierna
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
1
...
77
78
79
...
83
Načítať viac