Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 950 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, zelená, ø 21 cm, objem 1,1 l
(352)
Na sklade
24,19 €
s kódom
30,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, béžová, ø 26 cm, objem 2,7 l
(259)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
2,1 l, na cibuľu a cesnak, kovová, biela
(889)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
5,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest
9 ks, na šalát, plastové, ø 28,5 cm
(558)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, béžová, ø 19 cm, objem 1,9 l
(123)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
Na zemiaky, kovová, biela
(905)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, biela, ø 20 cm, objem 1,9 l
(228)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
5,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Hestia
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, modrá
(215)
Na sklade
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(278)
Na sklade
Posledné kúsky
22,17 €
s kódom
27,71 € bez kódu
4,62 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Šálky v súprave Burlesque
2 ks, porcelánové, s tanierikom, biele, 200 ml
(169)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Miska na vajíčka Hen Nest
Keramická, biela
(113)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Vita
6 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(215)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Volcania
ø 24 cm, kov
(244)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Snips
Potravinová škatuľka Fruit
Zelená, 4 l
(973)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Tácka In the Forest
15x30 cm, keramická
(150)
Na sklade
16,78 €
s kódom
20,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, tyrkysovomodrá, ø 29 cm, objem 4 l
(87)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, červená, ø 21 cm, objem 1,1 l
(121)
Na sklade
26,08 €
s kódom
32,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Lotus
ø 24 cm, kov
(196)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Orient
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, modrá
(151)
Na sklade
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dózy v súprave Modula
7 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, biele
(272)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Blok na nože Nero
Plastový, čierny
(441)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Karafa na whisky
850 ml
(165)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Alda
6 ks, 300 ml, na whisky
(290)
Na sklade
20,58 €
s kódom
25,73 € bez kódu
4,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
280 ml, na víno
(248)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Detský pohár
300 ml
(283)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Misy v súprave Opal
9 ks, na šalát, plastové, zelené/modré, ø 28,5 cm
(160)
Doručenie od 15. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, biela/béžová, ø 29 cm, objem 4 l
(114)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Detský pohár
300 ml
(288)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Hestia
Pre 6 osôb, 30 ks, porcelánová, modrá
(209)
Na sklade
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Na sklade
27,71 €
s kódom
34,64 € bez kódu
5,77 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Miko the Panda
Plastová/tritanová, svetlomodrá, 500 ml
(188)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Rosa
ø 24 cm, kov
(203)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
2 l
(186)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Casafina
Hrnček Taormina
410 ml, keramický, modrý/tyrkysovomodrý
(65)
Doručenie od 21. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, ružová, ø 26 cm, objem 2,7 l
(103)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Hrnček Amo
220 ml, sklenený, na cappuccino/dvojstenný
(434)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, tyrkysovomodrá, 90 ml
(122)
Na sklade
10,30 €
s kódom
12,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Alentejo
Na polievku, kameninová, tyrkysovomodrá, 770 ml, ø 16 cm
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Hrnčeky v súprave Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, biele
(90)
Doručenie od 3. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Jeweline
ø 24 cm, kov
(128)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bredemeijer
Šálky v súprave Jang
2 ks, kovové, na espresso, čierne, 100 ml
(132)
Na sklade
12,94 €
s kódom
16,18 € bez kódu
8,09 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Na sklade
23,75 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Glosia
Pre 6 osôb, 24 ks, kameninová, béžová
(196)
Na sklade
115,20 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
83
Načítať viac