Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín · Zľavový kód
Dózy
Desiatové boxy
Skladovanie pečiva
Fľaše a termosky
Tácky
Košíky na ovocie
Maselničky
Chladiace tašky a boxy
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
786 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
2,1 l, na cibuľu a cesnak, kovová, biela
(889)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
Na zemiaky, kovová, biela
(905)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Snips
Potravinová škatuľka Fruit
Zelená, 4 l
(973)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Tácka In the Forest
15x30 cm, keramická
(150)
Na sklade
16,78 €
s kódom
20,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dózy v súprave Modula
7 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, biele
(272)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
26x13 cm, ratanová
(73)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dóza Geome
750 ml, na potraviny, kamenná, biela
(162)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Lock
5 ks, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(93)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
6 ks, 1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(241)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba Srdce
Ø 21 cm, ratanová
(107)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
4 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, čierna
(87)
Doručenie od 19. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuová dóza Turin
900 ml, plastová
(79)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Polarbox
Chladiaci box Pop
Tyrkysovomodrý, 20 l, plastový
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
30,74 €
s kódom
38,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Podnos Socorro
20x31 cm, servírovací, drevený
(289)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Vákuová dóza Turin
1,7 l, plastová
(71)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Dvojposchodový košík na ovocie
27,5x34 cm, kovový, sivý
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Potravinové škatuľky v súprave Freska
3 ks, plastové/sklenené/silikónové
(198)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Súprava na olej a ocot Oval
2 ks, 300 ml, sklenená, v prírodnej farbe
(111)
Na sklade
25,66 €
s kódom
32,07 € bez kódu
16,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(118)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza
550 ml, na potraviny, kamenná, biela
(108)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detský desiatový box Colourful Creatures
3 ks, 3 ks, plastové, červené/zelené/modré, 600 ml
(291)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka
24x44 cm, drevená
(92)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, biele
(64)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Nádobka na maslo Whiteline
Porcelánová, biela, 9x16 cm
(86)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dóza Modula
350 ml, na potraviny, plastová, biela
(60)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Podnos
38x58 cm, servírovací, bambusový
(101)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
1,6 l, na potraviny/na sušienky, kovová, čierna
(64)
Doručenie od 19. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Fľaša na olej Gravity
Objem 300 ml, sklenená, biela
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(194)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
1 l, na potraviny/na sušienky, kovová, čierna
(65)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Košík na ovocie Wired
Ø 26 cm, kovový, čierny
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Lorca
1,4 l, na potraviny, keramická, modrá
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
13,83 €
s kódom
17,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
Ø 25 cm, ratanová
(57)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Podnos Slate
30x40 cm, servírovací, bridlicový
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
15 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(55)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(41)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba Lístky
32x15 cm, ratanová
(44)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cestovný hrnček Sipp
340 ml, plastový, v mentolovej farbe
(33)
Na sklade
13,14 €
s kódom
16,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detský desiatový box Prehistoric Land
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(39)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Chlebník Kubo
Plastový, čierny/v prírodnej farbe, 26,5x35 cm
(75)
Na sklade
29,90 €
s kódom
37,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Chlebník Bread Bin
Plastový, biely, 22x35,5 cm
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cestovný hrnček Sipp
340 ml, plastový, tmavomodrý
(37)
Na sklade
13,14 €
s kódom
16,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Tácka Mango
Ø 30 cm , drevená
(51)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
28x22 cm, ratanová
(48)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(76)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(181)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(54)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dózy
Desiatové boxy
Chladiace tašky a boxy
Vákuové dózy