Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín · Zľavový kód
Dózy
Desiatové boxy
Skladovanie pečiva
Fľaše a termosky
Tácky
Košíky na ovocie
Maselničky
Chladiace tašky a boxy
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
785 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Polarbox
Chladiaci box Classic
V petrolejovej farbe, 20 l, plastový
(26)
Na sklade
30,74 €
s kódom
38,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Skladací servírovací podnos
50x30 cm, servírovací/do postele, bambusový
(32)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Dochucovacie súpravy Whiteline
5 ks, 300 ml, porcelánové, biele
(78)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka Flexible
24x44 cm, drevená
(70)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský desiatový box Iconic
2 ks, s fliaš, plastové, modré, 390 ml
(41)
Na sklade
14,10 €
s kódom
17,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Desiatový box Freska
Delený, sklenený
(33)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Podnos Madera
29x40 cm, servírovací, bambusový
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Chlebník Kubo
Plastový, biely/v prírodnej farbe, 26,5x35 cm
(73)
Na sklade
30,92 €
s kódom
38,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Chlebník
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny/sivý, 28x44 cm
(60)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
18 ks, 1,3 l/2 l/3,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(28)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Vákuovacia súprava Flavia
4 ks, plastový, biely
(84)
Na sklade
28,37 €
s kódom
35,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Termoska Termo
3,9 l, na jedlo, krémovobiela
(31)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(21)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 800 ml, na potraviny, plastové, sivé
(23)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
1,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava na olej a ocot
2 ks, 300 ml, so stojanom, sklenená
(30)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
1 l, na potraviny/na sušienky, kovová, béžová
(20)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Chladiaca taška Wild Wonders
Tyrkysovomodrá, 3 l
(65)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Vialli Design
Termohrnček Fuori
400 ml, plastový, zelený
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, zelená
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík na pečivo Black Outdoor Kitchen Bela
Čierny, kovový/látkový, 11,5x27 cm
(26)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša na ocot Di Vino
Objem 0,5 ml, sklenená, oranžová
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Hezha
25x34 cm, keramická
(16)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Aria
3,8 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová/v prírodnej farbe
(25)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Addis
Potravinová škatuľka Premium Range
Biela/modrá
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Chlebník
Bambusový, hnedý, 27x40 cm
(60)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Fľaša na olej Olive
Objem 0,5 ml, sklenená
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
32x15 cm, ratanová
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bambum
Fľaša Diem
500 ml, cestovná, sklenená, biela/hnedá
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny MODROBÍLÁ
2,8 l, keramická
(15)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na banány Tosca
Ø 13 cm, kovový, zelený
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Košík na ovocie Wired
Ø 26 cm, kovový, žltý/v zlatej farbe
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
YAMAZAKI
Dózy v súprave Tower
3 ks, 650 ml, na múku/na sypké potraviny, plastové, biele
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
24,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
20 ks, 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(46)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Glass Storage
4 ks, 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(16)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tácka
44x25 cm, servírovacia, bambusová
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
9,59 €
s kódom
11,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bambum
Otočný podnos Fiesta
Ø 35 cm , servírovací, bambusový
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
4 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová
(23)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Orion
Podnos Mango
30,5x40,5 cm, servírovací, drevený
(17)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kilner
Set na výrobu kvásku so stierkou
Sklenený
(15)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Tyrkysovomodrý, 6 l, plastový
(15)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Dávkovacia fľaša
375 ml, plastová, biela
(29)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Súprava na prípravu orieškového mlieka Veggie
2 ks, 1 l, plastová
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
27,98 €
s kódom
34,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ešus
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(23)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Set na výrobu kvásku so stierkou
2 ks, 700 ml, sklenený
(16)
Na sklade
27,51 €
s kódom
34,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dóza Aria
1,6 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová/v prírodnej farbe
(16)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša
1 l, sklenená
(16)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dózy
Desiatové boxy
Chladiace tašky a boxy
Vákuové dózy