Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín · Zľavový kód
Dózy
Desiatové boxy
Skladovanie pečiva
Fľaše a termosky
Tácky
Košíky na ovocie
Maselničky
Chladiace tašky a boxy
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
786 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Nádobka na maslo Abeille
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(241)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, biele
(64)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(118)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(76)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
6 ks, 1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Fľaša na olej Nevo
Objem 100 ml, sklenená, čierna
(54)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Tácka In the Forest
15x30 cm, keramická
(150)
Na sklade
16,78 €
s kódom
20,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(5)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Podnos Rommu
36x51 cm, servírovací, drevený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Purple Dust
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, v levanduľovej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Brabantia
Chlebník Fall Front
Kovový, matne čierny, 25x46,5 cm
(12)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Set na výrobu kvásku so stierkou
2 ks, 700 ml, sklenený
(16)
Na sklade
27,51 €
s kódom
34,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(9)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(5)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Hezha
25x34 cm, keramická
(16)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(3)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(10)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Chlebník Crust
Kovový, béžový, 21x33,5 cm
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
230 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(8)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Ash
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(11)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Termoska Termo
3,9 l, na jedlo, krémovobiela
(31)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Košík na ovocie Scala
Ø 25,5 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Chlebník Kubo
Plastový, čierny/v prírodnej farbe, 26,5x35 cm
(75)
Na sklade
29,90 €
s kódom
37,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík na ovocie
Ø 30 cm, kovový, čierny
(2)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Bento
Delený, 2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Dóza Madge
2,5 l, na sušienky, keramická, biela
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
890 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(4)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Classic Gold
V lososovej farbe, 20 l, plastový
(58)
Na sklade
38,72 €
s kódom
48,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Potravinové škatuľky v súprave Freska
3 ks, plastové/sklenené/silikónové
(198)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Košík na pečivo Scala
Čierny, ø 28,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Podnos
38x58 cm, servírovací, bambusový
(101)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(4)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Meggie
24x35 cm, servírovacia
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Lock
5 ks, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(93)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Peach Rose
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Dóza
Na zemiaky, kovová, biela
(905)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Mepal
Dózy v súprave Modula
7 ks, 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na potraviny, plastové, biele
(272)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Black 2.0
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(182)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Cream 2.0
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(1)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Krémovobiely, 6 l, plastový
(2)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Rose Quartz
410 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(26)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(26)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
600 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, modrý
(14)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
890 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, broskyňový
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Wenko
Košík na ovocie
Ø 28 cm, kovový, čierny
(3)
Na sklade
19,62 €
s kódom
24,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Quencher H2.0 FlowState Tumbler Frost
1,18 l, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, biely
(4)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dózy
Desiatové boxy
Chladiace tašky a boxy
Vákuové dózy