Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín · Zľavový kód
Dózy
Desiatové boxy
Skladovanie pečiva
Fľaše a termosky
Tácky
Košíky na ovocie
Maselničky
Chladiace tašky a boxy
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
786 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Fľaša Wellspring Bottle Hammertone Green
470 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Dóza Secret Du Potager
2 l, na cibuľu a cesnak, kovová, sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Dózy v súprave Maya
2 ks, 1,7 l/1,8 l, na múku/na kávu/na sypaný čaj/na sypké potraviny/na cestoviny/na cukor/na sušienky/na kakao, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Univerzálne viečka na potraviny v súprave
Silikónové
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Dózy v súprave
3 ks, 450 ml/1 l/1,5 l, na potraviny, sklenené
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Camilla
25x42,5 cm
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dózy v súprave
2 ks, 1,7 l, na potraviny, sklenené, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša IceFlow™ Bottle Fast Flow Black
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Košík na pečivo
Čierny, kovový/látkový, 17x27 cm
(4)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termoska Legendary Classic Bottle Hammertone Rose Quartz
1,4 l, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Glass Storage
4 ks, 550 ml/1,3 l/2,5 l/130 ml
(16)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Glass Bowl
Sklenený, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,22 €
s kódom
34,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Fľaša na ocot Belor
Keramická, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,30 €
s kódom
16,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Vegan
Ø 26 cm , porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba Lístky
32x15 cm, ratanová
(44)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Košík na pečivo
Čierny, kovový/látkový, 25x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Freska
5 ks, na potraviny, v prírodnej farbe
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Termokanvica Crown
920 ml, tyrkysovomodrá
(1)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Dvojposchodový košík na ovocie
27,5x34 cm, kovový, sivý
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tácka Long
17x38,5 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Garden Bees
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, žltý/krémovobiely
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Missy
Ø 30 cm , keramická
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
20x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Aria
3,8 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová/v prírodnej farbe
(25)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box K-Pop Demon Hunters
Plastový, fialový
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Podnos Madera
29x40 cm, servírovací, bambusový
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Dóza
500 ml, na potraviny, sklenená, hnedá
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
1 l, na potraviny/na sušienky, kovová, béžová
(20)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termofľaša All Day Slim Bottle Cherry Blossom Gloss
600 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
(19)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 550 ml, na potraviny, plastové, sivé
(12)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
2,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Fľaša Wellspring Bottle Blaze Orange
470 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Chlebník Bread Bin
Plastový, biely, 22x35,5 cm
(43)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Esschert Design
Dózy v súprave
3 ks, 1,3 l, na kávu/na sypaný čaj/na cukor, kovové, biele
(6)
Na sklade
21,77 €
s kódom
27,21 € bez kódu
9,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Cestovný hrnček Sipp
340 ml, plastový, v mentolovej farbe
(33)
Na sklade
13,14 €
s kódom
16,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box Mickey Mouse
Plastový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 500 ml/1 l/2 l
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
31,02 €
s kódom
38,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Podnos Slate
30x40 cm, servírovací, bridlicový
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Dóza Maya
1,3 l, na potraviny/na sušienky, keramická, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
15,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
17,79 €
s kódom
22,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Orion
Chlebník
Plastový, béžový, 23x40 cm
(2)
Na sklade
19,19 €
s kódom
23,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Desiatový box All Day Arista Mini Lunch Box Violet Blossom
4 l, textilný, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Stay-Hot Camp Mug Black
230 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(1)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Freska
5 ks, na potraviny, v striebornej farbe
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Wild Flowers
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele
(9)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Termofľaša Explorer
850 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
10 ks, plastové
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, krémovobiele, 350 ml/750 ml/1,2 l
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
29,60 €
s kódom
37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dózy
Desiatové boxy
Chladiace tašky a boxy
Vákuové dózy