Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 958 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
280 ml
(135)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Panvica Grande
Na lievance, s nepriľnavým povrchom, ø 27 cm, na indukčný varič
(146)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Elvis the Elephant
Plastová/tritanová, modrá/tyrkysovomodrá, 500 ml
(212)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(150)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Jedálenská súprava Classic
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, biela
(143)
Na sklade
Posledný kúsok
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Sass & Belle
Odmerky v súprave Retro
4 ks, keramické
(179)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
4,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
9,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sito
Ø 7 cm, plastové
(487)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba
26x13 cm, ratanová
(73)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
28,89 €
s kódom
36,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Miska Kora
Servírovacia, drevená, hnedá
(151)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, sivá, ø 29 cm, objem 4 l
(51)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Kanvica na čaj Verona
1,5 l, so sitkom, sklenená, biela
(106)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Cristallo
2 ks, 300 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(267)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Gran Gala
Dezertný, ø 21 cm, porcelánový, biely
(64)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Dóza Geome
750 ml, na potraviny, kamenná, biela
(162)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Potravinové škatuľky v súprave Nest Lock
5 ks, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(93)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
1,2 l, so sitkom, z liatiny, čierna
(109)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
22,20 €
s kódom
27,75 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
6 ks, 1,5 l, na potraviny, plastové, sivé
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Serendipity
Ø 27,5 cm, kameninový, hnedý
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Detská fľaša Colourful Creatures
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(436)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(241)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Mlynček na korenie a soľ Hammershøi
Biely/v prírodnej farbe, drevený
(86)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Kütahya Porselen
Jedálenská súprava Waves
Pre 6 osôb, 24 ks, porcelánová, biela/v zlatej farbe
(132)
Doručenie od 4. 11. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ošatka na kysnutie chleba Srdce
Ø 21 cm, ratanová
(107)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
4 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, čierna
(87)
Doručenie od 19. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, svetlohnedá, ø 32 cm, objem 5 l
(90)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Hors D'Ouvre
6 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele, ø 24 cm
(261)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Vákuová dóza Turin
900 ml, plastová
(79)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sito
Ø 12 cm, plastové
(230)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Polarbox
Chladiaci box Pop
Tyrkysovomodrý, 20 l, plastový
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
30,74 €
s kódom
38,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Lis na zemiaky Helix
Z nehrdzavejúcej ocele
(103)
Na sklade
24,38 €
s kódom
30,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynské nožnice
Na hydinu, rukoväť: plast
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Majestice
26 x 15 cm, kov
(143)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misky v súprave Original Cane
4 ks, na polievku, kameninové, biele/béžové, 200 ml, ø 10 cm
(243)
Na sklade
17,78 €
s kódom
22,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Hors D'Ouvre
6 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, 95 ml
(306)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Nova
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, zelený/modrý/tyrkysovomodrý
(67)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkladacia mriežka
Kovová
(102)
Na sklade
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kameninová, ružová, ø 29 cm, objem 4 l
(82)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Cedník Black Outdoor Kitchen Sivo
Plastový
(198)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Jedálenská súprava Burlesque
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, biela
(165)
Na sklade
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Soľnička a korenička Oval Oak
Sklenená
(206)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, čierna, 90 ml
(66)
Na sklade
7,46 €
s kódom
9,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Tácky v súprave Curious Cats
4 ks, korkové, modré, 10x10 cm
(100)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
310 ml
(66)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Snow Heart
Pre 6 osôb, 24 ks, kameninová, biela
(49)
Na sklade
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
83
Načítať viac