Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 978 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Haden
Rýchlovarná kanvica Dorchester
Tmavosivá, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,7 l, príkon 3000 W
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Haden
Hriankovač Dorchester
Biely, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1050 W
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
73,60 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Rajnica Space
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,3 l, ø 15 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Dóza Merry-go-round
Na zákusky/na sušienky, kameninová
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bitz
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gastro Blue
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Güral Porselen
Hrniec Classic
Na pečenie, s pokrievkou, 2,75 l, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, čierno-biely/béžový, ø 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,99 €
s kódom
94,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Džbán Summer Bliss
Kameninový, 6 l
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
French press Theo
Objem 800 ml, kameninový, čierny
Doručenie od 19. 10. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Príbor Bronte
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Haden
Rýchlovarná kanvica Dorset
Zelená, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,7 l, príkon 1500 W
(92)
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Príbor Sierra
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, béžový/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Panvica Space
S keramickým povrchom, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rajnica Minerva
S pokrievkou, nerezová, 1,55 l, ø 16 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Jedálenská súprava Classic
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, biela
(143)
Na sklade
Posledný kúsok
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Kanvica na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, biela
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Kanvica na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, tmavomodrá
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Etažér Glass Domes
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Hezha
Na šalát, keramická, zelená, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Hezha
Na šalát, keramická, modrá, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, svetlohnedá, ø 33 cm, objem 6 l
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Orion
Súprava riadu Grande
7 ks, na indukčný varič
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Desiatový box All Day Arista Mini Lunch Box Violet Blossom
4 l, textilný, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Hrniec Drone
Tlakový, nerezový, 7 l, ø 22 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Príbor Posate Old
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(2)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Rajnica Lucca 3.0
S pokrievkou, nerezová, 1,5 l, ø 20 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Desiatový box All Day Arista Mini Lunch Box Dew Drop
4 l, textilný, fialový
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bea
6 ks, 400 ml, keramické, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Karine
4 ks, ø 25 cm, kameninové, zelené/fialové/sivé
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Marmore
6 ks, 180 ml, štamperlík
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Riley
Na ovocie, keramická, modrá, ø 24,5 cm, objem 1,4 l
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Narvik
1,1 l, so sitkom, z nehrdzavejúcej ocele, slonovinová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Güral Porselen
Kastról Classic
Na pečenie, s pokrievkou, 3,25 l, ø 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Güral Porselen
Hrniec Classic
Na pečenie, s pokrievkou, 2,75 l, ø 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Nkuku
Poháre v súprave Mila
4 ks, 200 ml, z recyklovaného skla, na koktail
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
24,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica EM77
Čierna, plastová, objem 1,5 l, príkon 2200 W
Na sklade
Posledný kúsok
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Elevate
Plastová, 6 ks, so stojanom
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Hrniec Lucca 4.0 Standard
S pokrievkou, nerezový, 8 l, ø 24 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica EM77
Biela, plastová, objem 1,5 l, príkon 2200 W
Doručenie od 19. 10. 2026
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Duet Narvik
1,1 l, so sitkom, z nehrdzavejúcej ocele, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
80,80 €
s kódom
101 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Panvica Fusion
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 29,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
80,96 €
s kódom
101,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Rajnica Space
Na pečenie, s pokrievkou/s keramickým povrchom, 2,8 l, ø 19 cm, na indukčný varič
Doručenie od 15. 10. 2026
81,60 €
s kódom
102 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Rýchlovarná kanvica Grand Cru
Čierna, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,4 l, príkon 2200 W
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
83,20 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Haden
Hriankovač Heritage
Svetlomodrý, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1630 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Etažér Aruc
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Vivielle
4 ks, na polievku, kameninové, tmavohnedé, 720 ml, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
26,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Etažér Nirela
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 28 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Jedálenská súprava Puro
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
79
80
81
82
83
Načítať viac