Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Luksusowe kuchynské potreby a stolovanie so zľavovým kódom
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 977 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Malia
Pre 6 osôb, 18 ks, kameninová, béžová
(118)
Na sklade
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Güral Porselen
Hrniec Classic
Na pečenie, s pokrievkou, 3 l, ø 26 cm
(3)
Na sklade
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava nožov s rotačným stojanom Elevate
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
99,20 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Twist
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
98,40 €
s kódom
123 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Tajine
S pokrievkou, keramický, 2 l, ø 27 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Jedálenská súprava Malia
Pre 6 osôb, 18 ks, kameninová, sivá
(121)
Na sklade
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Jedálenská súprava Louka
Pre 6 osôb, 18 ks, porcelánová, biela/fialová
(2)
Na sklade
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Súprava riadu Metalic
9 ks, smaltová, 3x hrniec/3x rajnica/3x pokrievka, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
95,99 €
s kódom
119,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenská súprava Hestia
Pre 6 osôb, 30 ks, porcelánová, modrá
(209)
Na sklade
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Dózy v súprave Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1 l/1,2 l/1,9 l, na potraviny, sklenené, v striebornej farbe
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Thebe
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Panvica Kobber
Nerezová/medená, ø 28 cm, na indukčný varič
(5)
Na sklade
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Darlene
4 ks, na polievku, kameninové, v lososovej farbe, 890 ml, ø 20,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
29,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Güral Porselen
Hrniec Classic
Na pečenie, s pokrievkou, 3 l, ø 24 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrniec Ferno
Na pečenie, liatinový, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrniec Ferno
Na pečenie, liatinový, ø 26 cm, na indukčný varič
Doručenie od 23. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrniec Ferno
Na pečenie, liatinový, ø 26 cm, na indukčný varič
Doručenie od 23. 10. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrniec Ferno
Na pečenie, liatinový, ø 26 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Haden
Kávovar Dorchester
Biely, na filtrovanú kávu, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,5 l, príkon 1080 W
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Hrniec
Na pečenie, s pokrievkou, liatinový, 3,6 l, ø 23,5 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Holm
Pekáč
Z liatiny, 21x37 cm, maximálna teplota 250 °C
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Panvica Fusion
Wok, s nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
90,88 €
s kódom
113,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Bella Ronde
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Katrina
4 ks, ø 26,5 cm, kameninové, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
28,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Taniere v súprave Lux
2 ks, ružové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
56,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Etažér Hammershøi
Porcelánový, biely, ø 28 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rajnica Minerva
S pokrievkou, nerezová, 2,2 l, ø 18 cm
Na sklade
Posledný kúsok
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava dosiek a nožov so stojanom Nest Plus
6 ks, plastová, 35,5 x 10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Príbor Terno
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v matne zlatej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Panvica tegame Mattia 3.0
S pokrievkou, liatinová, ø 26 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
FABINI
Panvica tegame Mattia 3.0
S pokrievkou, liatinová, ø 26 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Príbor Terno
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, matne čierny
Doručenie od 23. 10. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Nádoba na nápoje Fast-Flow Water Jug Black 2.0
7,5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Nádoba na nápoje Fast-Flow Water Jug Rose Quartz
7,5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Tatum
4 ks, ø 27 cm, kameninové, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kávový mlynček Collar
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Kanvica na čaj Theo
1,25 l, kameninová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Moka kanvička Collar
250 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Príbor Hestia
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, čierny
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest Prep&Store
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 28,5 cm, objem 5 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Jedálenská súprava Puro
Pre 4 osoby, 20 ks, porcelánová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Rýchlovarná kanvica Grand Cru Nouveau
Sivá, plastová, objem 1,4 l, príkon 2200 W
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava dosiek a nožov so stojanom Folio Icon Plus
So stojanom, plastová, 32 x 10 cm
(1)
Na sklade
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Etažér Aruc
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Etažér Nirela
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 28 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Haden
Hriankovač Heritage
Svetlomodrý, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1630 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Vivielle
4 ks, na polievku, kameninové, tmavohnedé, 720 ml, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
26,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Rýchlovarná kanvica Grand Cru
Čierna, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,4 l, príkon 2200 W
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
83,20 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
83
Načítať viac