Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 815 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Forma na chlieb
31,5 x 13,5 cm, keramika
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Balvi
Cukornička Sugar
Keramická, čierna, objem 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Miska Louka
Na polievku, porcelánová, biela/fialová, 500 ml, ø 12,5 cm
(2)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Cherry
400 ml, svetloružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Príbor
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
3,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
6 ks, 290 ml, na whisky
(16)
Na sklade
24,27 €
4,05 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, modrý
(1)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Phoenix
2 ks, keramické, žlté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misa Ginnie
Servírovacia, keramická, biela, objem 110 ml
(1)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Hrniec ANETT
Na cestoviny, s pokrievkou, nerezový, 6 l, ø 22 cm, na indukčný varič
(7)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 500 ml/1 l/2 l
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
33,71 €
s kódom
39,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Lékué
Formy na nanuky v súprave
4 ks, silikónové
(3)
Na sklade
17,98 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Šálka Resto
Porcelánová, na latte, hnedá, 300 ml
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Lékué
Dressing shaker
Tritánový
(2)
Na sklade
12,20 €
s kódom
14,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
ø 24 cm, kov
(6)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Poháre v súprave Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Šalátový príbor Nagy
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Kastról Venice
S pokrievkou, nerezový, 3 l, ø 20 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Shaker Cocktail
Sklenený, objem 385 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Hrnčeky v súprave
6 ks, 300 ml, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
6,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dóza Maya
1,3 l, na potraviny/na sušienky, keramická, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,65 €
s kódom
25,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Šálky v súprave
2 ks, keramické, na cappuccino/s tanierikom, tmavomodré, 210 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misa Imogen
Na šalát, keramická, béžová, ø 24 cm, objem 1,4 l
(1)
Na sklade
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
STOR
Detský desiatový box K-Pop Demon Hunters
Plastový, fialový
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
15,59 €
s kódom
18,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
Orion
Chlebník
Plastový, béžový, 23x40 cm
(2)
Na sklade
20,39 €
s kódom
23,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Zapekacia misa Pearl
24x38 cm, kameninová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Lis na zemiaky Helix
Z nehrdzavejúcej ocele
(103)
Na sklade
26,39 €
s kódom
31,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Brisa
440 ml, keramický, biely/svetlomodrý
(3)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Naive
Dezertný, ø 17 cm, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Haden
Hriankovač Heritage
Svetlomodrý, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1630 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
89,25 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Džbán Latina
Kameninový, tmavofialový, 1,2 l
(1)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Sitková lyžica Scoop Plus
Plastová
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yes Everyday
Misa Thara
Na šalát, drevená, zelená, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20,5 x 19,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(3)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku, kameninová, zelená/čierna, 850 ml, ø 18 cm
(2)
Na sklade
25,07 €
s kódom
29,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 280 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Sagaform
Misky v súprave Billi
4 ks, kompótové/na šalát, z recyklovaného plastu, hnedé, 700 ml, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
8,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(45)
Na sklade
36,42 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
FABINI
Nôž Trino
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Džbán Winslet
Sklenený, 1,8 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Stierka Elevate
Silikónová
(28)
Na sklade
12,29 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, čierne/béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 180 ml, na sekt
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Páková vývrtka BarWise
Plastová
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Bitz
Šálka Gastro Green/Black
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, zelená/čierna, 240 ml
(3)
Na sklade
11,36 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Dóza Fattoria
Na cibuľu a cesnak, keramická, biela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Thalia
250 ml, na víno
(3)
Na sklade
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
13
14
15
...
66
Načítať viac