Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 823 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Haden
Kávovar Black & Copper
Čierny/v medenej farbe, na filtrovanú kávu, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,8 l, príkon 900 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Príbor Lite
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Organizér na nože Duo
Plastový, sivý
(5)
Na sklade
22,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, čierne/béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Ora Gloss
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 430 ml, na víno
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Strúhadlo Chef It
Na syr
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Sass & Belle
Príbor Kyoto
Pre 5 osôb, 5 ks, bambusový
Na sklade
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 380 ml, keramické, modré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,45 €
s kódom
17 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Pantone
Hrnček Mocha Mousse 17-1230
375 ml, porcelánový, svetlohnedý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
Bitz
Tácka Gastro Dark Blue/Black
25x36 cm, keramická
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
71 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Terra Nomi
Pre 1 osobu, 3 ks, kameninová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ONA
Forma na pečenie Duo
22,5 x 15 cm, kamenina
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
340 ml
(41)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Vila
400 ml, kameninový, červený/biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Misa Beige
Na šľahanie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 26 cm, objem 5 l
Na sklade
12,74 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Sagaform
Misky v súprave Billi
4 ks, kompótové/na šalát, z recyklovaného plastu, hnedé, 700 ml, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
8,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Prism
4 ks, 540 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
13,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
WMF
Strúhadlo
Univerzálne
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
30,79 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula Nordic
Plastová, krémovobiela, 500 ml
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Orion
Panvica Grande smile
Na lievance, s nepriľnavým povrchom, ø 27 cm, na indukčný varič
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Detská fľaša Digger
Plastová, žltá, 400 ml
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Plech
Na pizzu/na tortu/na bagety, 44,5 x 32,5 cm, maximálna teplota 230 °C
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Desiatový box Nordic sage
900 ml, delený, plastový, šalviový zelený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Dosky v súprave Choptima
3 ks, so stojanom, plastové, 35,5 x 26,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Jedálenská súprava
Pre 4 osoby, 16 ks, porcelánová, béžová
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
119,85 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Freska
5 ks, na potraviny, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Tácky v súprave Piff
4 ks, textilné, ružové, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
3,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
ø 24 cm, kov
(6)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Colorine
155 ml, keramický
(1)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obracačka Nover
Drevená
Na sklade
Posledné kúsky
14,11 €
s kódom
16,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Karafa Acqua
1,5 l, sklenená
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
61 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 3 ks
Joseph Joseph
Dosky v súprave Folio Slim
3 ks, so stojanom, plastové, 31,5 x 23 cm
(4)
Na sklade
49 €
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Lékué
Formy na pečenie v súprave Essential
3 ks, silikón
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Doštička
Servírovacia, 48 x 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Holm
Plech Brasserie
Kov, 40 x 26 cm, maximálna teplota 220 °C
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
ONA
Nádobka na maslo Duo
Kameninová, modrá, 10,5x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Blomus
Soľnička a korenička Livo
Sklenená
(3)
Na sklade
17 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Hlboký , ø 18,5 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Rex London
Fľaša Wild Flowers
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie Latte
29 x 9 cm, silikón
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Haden
Hriankovač Heritage
Svetlomodrý, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1630 W
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
89,25 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Tácka Mango
20x39 cm, drevená
(2)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Strúhadlo
Na syr
(49)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Printworks
Matcha súprava Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
V prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Šálka Squito
Porcelánová, na cappuccino, biela, 165 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
1
...
19
20
21
...
66
Načítať viac