Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 826 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Obľúbené
Lékué
Chladiaci box s formou na ľad
Plastový
(25)
Na sklade
25,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Forma na bábovku Flower
ø 23,5 cm, silikón
(134)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Willa
2 ks, kameninové, modré/ružové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Tácka Gastro Green/Black
14x38 cm, keramická
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52,27 €
s kódom
61,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
290 ml
(46)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Doštička Chop2Pot
Plastová, 45 x 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,20 €
s kódom
22,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Otvárač na konzervy President
Na konzervy, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
25,81 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 315 ml, na koktail
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,16 €
s kódom
35,48 € bez kódu
8,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Varná kanvica Wooden
Sivá, z nehrdzavejúcej ocele, objem 2,9 l
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Chlebník Amalie
Drevený, biely, 28x39 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Chlebník
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny/sivý, 28x44 cm
(60)
Na sklade
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Fľaša Wild Flowers
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ONA
Forma na pečenie Duo
22,5 x 15 cm, kamenina
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Mepal
Dóza Black
500 ml/1,2 l, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Lékué
Zdobidlo
Plastové
(1)
Na sklade
15,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Hrnček Abeille
270 ml, so sitkom, sklenený
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Kuchynská váha
V prírodnej farbe, digitálna, bambusová, nosnosť 5 kg
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Čajová súprava Louka
Porcelánová, biela/fialová, objem hrnčekov 280 ml, objem kanvice 400 ml
(2)
Na sklade
16,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Džbán Darlene
Keramický, v lososovej farbe, 2,55 l
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
FABINI
Kastról Mattia 3.0
Na pečenie, s pokrievkou, liatinový, 2 l, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mepal
Misa Chef It
Na šľahanie, plastová, šalviová zelená, ø 11 cm, objem 1 l
Na sklade
Posledné kúsky
17,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Lékué
Forma na tortu
ø 24 cm, kov
Na sklade
18,18 €
Do košíka
Do košíka
Polarbox
Chladiaci box Classic Gold
Béžový, 12 l, plastový
(1)
Na sklade
36,53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Metaltex
Metlička
(69)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Šálky v súprave Pilar
2 ks, keramické, s tanierikom, krémovobiele, 170 ml
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Odšťavovač Catcher
Plastový
(87)
Na sklade
12,79 €
s kódom
15,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Šálka Joshua
Keramická, svetloružová/béžová, 290 ml
(1)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Etažér Yule
Kameninový, červený, ø 22 cm
(2)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Misa Beige
Na šľahanie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 26 cm, objem 5 l
Na sklade
12,74 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Kitchen Craft
Kanvica na kávu La Cafetiere
Sivá, z nehrdzavejúcej ocele, objem 600 ml
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Chladiaca taška Budva
Khaki
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Súprava riadu Anett
7 ks, nerezová, 3x hrniec/1x rajnica/3x pokrievka, na indukčný varič
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Strúhadlo Chef It
Na syr
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17 €
s kódom
20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Premier Housewares
Súprava koreničiek Tromso
6 ks, sklenené, 200 ml
(10)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Zátka na víno BarWise
Z nehrdzavejúcej ocele
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
15,16 €
7,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Leopold Vienna
Poháre v súprave Corvina
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Florist
2 ks, na dip, kameninové, červené, 95 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Na sklade
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Nôž
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Kontaktný gril President
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
141 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pantone
Šálka Mocha Mousse 17-1230
Porcelánová, na cappuccino, svetlohnedá, 175 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Šálka Julnet
Keramická
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Šálky v súprave Kaffee
2 ks, keramické, na cappuccino/s tanierikom, svetlosivé/béžové, 150 ml
Na sklade
Posledné kúsky
41 €
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Unicorn
Z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová, 500 ml
(2)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Nádoba na varenie ryže M-Cuisine
18x22 cm
(25)
Na sklade
28,04 €
s kódom
32,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený/fialový
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
1
...
20
21
22
...
66
Načítať viac