Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 816 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Grocer
2 l, na potraviny, sklenená
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Orion
Lis na cesto Cookie
Počet nástavcov 24 ks
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Filtračná kanvica EM77
Plastová, modrá, 2 l
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, svetlomodré
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
18,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Súprava rajníc s odnímateľnou rukoväťou
2 ks, s pokrievkou/s odnímateľnou rukoväťou/s keramickým povrchom, 2,4 l, ø 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Cattara
Kuchynský teplomer
Digitálny, kovový
(7)
Na sklade
17,71 €
s kódom
20,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Rajnica Anett
Na mlieko, nerezová, 1,1 l, ø 12,5 cm, na indukčný varič
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Forma na tortu Nest™ Bake
2 ks, ø 27 cm, oceľ
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Hrnček Serve
300 ml, kovový, v striebornej farbe
Na sklade
4,76 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Termoska Ponza K3140314
1,9 l, z nehrdzavejúcej ocele, červená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Orion
Fľaša Bugel
750 ml, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
4,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Spiralizér Spiro
Na zeleninu
(97)
Na sklade
17,43 €
s kódom
20,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Eviaya
3 ks, keramické
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
9,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Set na prípravu koktailov Aruc
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Príbor
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Dóza Špagety BLACK
2,6 l, na cestoviny, kovová, čierna
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Mixér Perfectmix Cook BL83SD30
V striebornej farbe, stolový, kovový, objem 2 l, príkon 1400 W
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
200 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Forma na trdelník Delícia
2 ks, 23 x 20 cm, nehrdzavejúca oceľ
(16)
Na sklade
25,81 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Forma na chlieb
1 ks, ø 29,5 cm, keramika
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
97,75 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Strúhadlo Practic
Na zeleninu
(6)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Lis na zemiaky Aero
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bredemeijer
Ohrievač na čajovú konvicu Skagen
Sivý, porcelánový
Na sklade
Posledný kúsok
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Tácka Queen
25x35 cm, z kostného porcelánu
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Lis na citrusy Top Tools
Plastový
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
43 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Tácky v súprave Hummingbirds
4 ks, korkové, sivé, 10x10 cm
(3)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 200 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
22 x 22 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(3)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Jogurtovač
Plastový
(1)
Na sklade
21,94 €
s kódom
25,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Metlička
Z nehrdzavejúcej ocele
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Ego Dekor
Fľaša
1 l, sklenená
(16)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Polarbox
Chladiaci box Classic Gold
Béžový, 12 l, plastový
(1)
Na sklade
36,53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Etažér Aruc
Z nehrdzavejúcej ocele, v zlatej farbe, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
1,3 l, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Ø 27 cm, porcelánový, biely
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,33 €
s kódom
30,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Mlynčeky Hyman
2 ks, biele/modré, drevené
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Nosička na termosku All-Day Quencher Carry-All Cream
1,18 l, textilná, krémovobiela
(1)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Krájač
Na pečivo
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Stelton
Rýchlovarná kanvica Emma
V striebornej farbe, sklenená, objem 1,2 l, príkon 1350 W
Na sklade
Posledný kúsok
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Mlynček na korenie a soľ Hoop
V prírodnej farbe, drevený
Na sklade
Posledné kúsky
50,99 €
s kódom
59,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 700 ml
(1)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
3,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, keramické, biele, 550 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava riadu Space
5 ks, nerezová, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
521,05 €
s kódom
613 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Čajová súprava Surprise Cat
Porcelánová
Na sklade
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Škrabka President
Na sklade
10 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Maximex
Vrecko na varenie zemiakov
1x25 cm
(6)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Karafa Basic
750 ml, sklenená, sivá
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
37,87 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ešus
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(23)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
33
34
35
...
66
Načítať viac