Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 821 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, biely
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Little Farm by Little Dutch
200 ml, tritanový, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Desiatový box To Go
1,6 l, delený, 2 ks, plastový, čierny
(10)
Na sklade
23,83 €
s kódom
28,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Fiesta
6 ks, 460 ml, na koktail
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
3,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Termohrnček Impulse
300 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,30 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 24 cm
(12)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Lis na cesnak President
Kovový
(6)
Na sklade
23,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Tescoma
Hrniec Presto
Na prípravu šunky, ø 11 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
36,77 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Dóza Black
2 l, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Casa Selección
Etažér Harlequin
Sklenený, ø 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
200 ml, na víno
(132)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Lékué
Termohrnček To Go
400 ml, čierny
(1)
Na sklade
14,54 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Odmerka s klipom Lawson
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Súprava kuchynského náčinia Classic
Plastová, 3 ks
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,24 €
s kódom
17,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 240 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 3 ks
Curver
Potravinové škatuľky v súprave Vedo
3 ks, svetlosivé, 1 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,40 €
2,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (5)
Tescoma
Mlynček na mäso Handy
Biely, plastový
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
58 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Zapekacia misa Clyde
23,5x37 cm, keramická, maximálna teplota 180 °C
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Tescoma
Strojček na cestoviny Delicia
Žltý, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
62 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska Appetizers
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(192)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Otvárač Pike
Na fľaše, z liatiny
Na sklade
Posledné kúsky
6,80 €
s kódom
8 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Tanier Christmas cottage
Servírovací, keramický, červený/biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Kuchynská váha
V striebornej farbe, digitálna, z nehrdzavejúcej ocele, nosnosť 5 kg
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Jedálenské nože v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,69 €
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Soho
350 ml, so sitkom, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
22,33 €
s kódom
26,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Umea
2 ks, keramické, béžové, 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,40 €
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Heikki
240 ml, keramický, biely/modrý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Allium
350 ml, keramický, béžový
(2)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Termohrnček Fuori
400 ml, plastový, zelený
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
WMF
Strúhadlo Gourmet
Na syr
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
49 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Avie
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 430 ml
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 25 cm, rukoväť: drevo
(4)
Na sklade
12,05 €
s kódom
14,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
4 ks, 570 ml, na koktail
(4)
Na sklade
24,39 €
6,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naberačka Dyna
Plastová
(21)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Tácka Queen
25x35 cm, z kostného porcelánu
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, zelená/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Škrabka President
Na sklade
10 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Nastaviteľná odmerka Measure-Up
Plastová
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
10,36 €
s kódom
12,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(33)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Obľúbené
Hendi
Jedálenské vidličky v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(21)
Na sklade
8,33 €
1,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Nôž Gourmet
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: antikoro
(26)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Servírovací, ø 37 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x28 cm, korková
(1)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Orion
Panvica Grande
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 30 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
30,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Hrniec Convenient Series Inox VC145130
Viacposchodový/parný, ø 27,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
79 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Poháre v súprave
2 ks, 250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
34
35
36
...
66
Načítať viac