Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 789 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, zelená/svetloružová, ø 15,5 cm
Na sklade
14,45 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na olej a ocot Montela
200 ml, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Tanier Amare
Ø 28 cm, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier
Silikónový, sivý, 19x20,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Hendi
Strojček na cestoviny
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Termohrnček Fuori
600 ml, so slamkou, sklenený, modrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
FABINI
Rajnica Meda 4.0
S pokrievkou/s keramickým povrchom, 1,3 l, ø 16 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Termoska Termo
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Cukornička Basic
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, objem 100 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Dezertné lyžičky v súprave Serve
6 ks, v zlatej farbe
Na sklade
17 €
s kódom
20 € bez kódu
3,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cooksmart ®
Dózy v súprave Farmers Kitchen
3 ks, na sušienky, kovové
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Jogurtovač
Plastový
(1)
Na sklade
21,94 €
s kódom
25,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave Star
9 ks, kovové
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Nôž Ace
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 17,5 cm, rukoväť: antikoro
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Salt&Pepper
Súprava nožov Chop
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na zeleninu, rukoväť: plast
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Daily Cook G7300455
S nepriľnavým povrchom, nerezová, ø 24 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,03 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tuana
6 ks, 320 ml, na whisky
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na muffiny
36 x 25,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko na čaj
Z nehrdzavejúcej ocele
(35)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Ø 25 cm, porcelánový, svetlosivý
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Termokanvica Termo
2,1 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
23,79 €
s kódom
27,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Dolly
170 ml, kameninový, béžový
Na sklade
15,29 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Servírovacie kliešte
Z nehrdzavejúcej ocele
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,90 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Forma na tortu Delícia
50 x 34 cm, nehrdzavejúca oceľ
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,82 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Masami
Ramen, kameninová, tmavomodrá, 580 ml, ø 13 cm
(5)
Na sklade
27,57 €
s kódom
32,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku
(2)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Misa Zairin
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe, ø 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 520 ml
(2)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Natural Force G2660572
S nepriľnavým povrchom, ø 26 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
34,66 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(3)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Forma na tortu Nest™ Bake
2 ks, ø 27 cm, oceľ
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Servírovací, kameninový, zelený/čierny
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Čajová súprava Artisan
Kameninová, zelená
Na sklade
Posledný kúsok
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Strúhadlo
Univerzálne
(44)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Podnos na tortu Shine
Kameninový, v lesklej striebornej farbe, ø 26 cm
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Sandrine
Na polievku, kameninová, sivá, 700 ml, ø 15 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Miska s cedidlom
Na šalát, biela/sivá, ø 28 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Shaker
Z nehrdzavejúcej ocele, objem 570 ml
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Krájač Profi Plus
Na syr, z nehrdzavejúcej ocele
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
25,91 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Pekáč Grande Aroma
30x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Hrnček Lo schiaccianoci
400 ml, porcelánový, biely
(9)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Patrizia
3 ks, keramické, žlté/zelené/modré/ružové
(3)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Karafa Kusintha
500 ml, sklenená, ružová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Orion
Obracačka
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
5,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Tácka Capri
15,5x30 cm, servírovacia
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na tortu Springform
ø 26 cm, kov
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Beth
2 ks, 300 ml, keramické, krémovobiele
(4)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Chlebník Greenish
Kovový, svetlozelený, 20x20 cm
(9)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
41
42
43
...
66
Načítať viac