Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 781 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
ONA
Šálka Duna
Kameninová, vínovočervená, 220 ml
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu INGENIO Black stone L3998802
8 ks, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
151 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
ONA
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x28 cm, korková
(1)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Minútka Singles
Čierna
(8)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
FABINI
Panvica tegame Mattia 3.0
S pokrievkou, liatinová, ø 26 cm, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Hrnček Manon
380 ml, kameninový, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Servírovacia lyžica Profi Plus
Plastová
Na sklade
Posledný kúsok
26,36 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Mlynček na korenie a soľ BLACK
Čierny, drevený
(11)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Hrniec Profi
Tlakový, s pokrievkou, nerezový, 5 l, ø 21 cm, na indukčný varič
(29)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Zapekacia misa Ensemble
24x31 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Design Letters
Šálka A-Z
Porcelánová, čierna, 250 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 90 ml
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Plátkovací, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 33 cm, rukoväť: drevo
(2)
Na sklade
19,28 €
s kódom
22,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Hendi
Obracačka
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,27 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Súprava nožov Otis
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(6)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Orion
Kuchynská podložka
49,5x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Hübsch
Hrnčeky v súprave Kiosk
4 ks, 350 ml, sklenené
(1)
Na sklade
32,18 €
s kódom
37,86 € bez kódu
9,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shine
300 ml, kameninový, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, zelená/svetloružová, ø 15,5 cm
Na sklade
14,45 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tácka Belor
13x32 cm, keramická
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Príbor Sierra
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, béžový/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
82,45 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tácka Fae
30,5x35 cm
(1)
Na sklade
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Súprava riadu Ingenio Easy Cook & Clean L1549042
10 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
139 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tácky v súprave Holly Pattern
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
Lékué
Forma na bábovku
ø 26 cm, silikón
Na sklade
Posledný kúsok
17 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, krémovobiela, 210 ml
(1)
Na sklade
16,15 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, porcelánové, na espresso/s tanierikom, biele, 90 ml
(13)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Rex London
Hrnček
280 ml, sklenený, modrý
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Steakové nože v súprave Carne
4 ks, oceľové, čierne/v striebornej farbe
Na sklade
29,58 €
s kódom
34,80 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Curver
Detský desiatový box
Plastový, zelený, 1,3 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brandani
Potravinová škatuľka
Sivá, 2,3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, čierny/sivý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Naparovač
Ø 19,5 cm, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pokrievka 28097712
Sklenená, ø 28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,53 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Kitchen Craft
Strúhadlo World of Flavours Italian
Na syr
(65)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Dózy v súprave
3 ks, 1 l/1,3 l/1,7 l, na potraviny/na cestoviny, sklenené
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska Appetizers
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(192)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, sivý/v zlatej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Holm
Podnos
20x35 cm, servírovací, drevený
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Tácka Rommu
14x30,5 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Servírovací, kameninový, zelený/čierny
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mepal
Potravinová škatuľka Nordic sage
Šalviová zelená, 4 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Lékué
Termohrnček To Go
400 ml, čierny
(1)
Na sklade
14,54 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 600 ml, ø 15 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Dakls
Hrnček Tone
410 ml, keramický, hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,80 €
s kódom
8 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
40
41
42
...
65
Načítať viac