Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 812 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
OYOY Mini
Slamky v súprave Mellow
6 ks, s čistiacou kefkou, silikónové
Na sklade
Posledné kúsky
14,44 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Lievik na víno
Z nehrdzavejúcej ocele
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Gildor
380 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Zapekacia misa Ultimate
23,5x36,5 cm, keramická
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Riad do mikrovlnnej rúry
21x28 cm, oceľový
Na sklade
Posledné kúsky
47 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Linen Tales
Tácky v súprave Red Natural Stripes
4 ks, textilné, červené/v prírodnej farbe, 10x10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Príbor Grand Cru
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
167,45 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Príbor KEMP
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Strunový sekáčik Pancake Express K1844404
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
25,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 620 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,10 €
s kódom
34,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Forma na pečenie Statek
20 x 16 cm, silikón
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
Blomus
Dezertné vidličky v súprave Stella
Pre 4 osoby, 4 ks, antikoro, čierne
Na sklade
Posledný kúsok
36,90 €
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Hrnček Poterie
380 ml, keramický, v tehlovej farbe/béžový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Tanier Flower Garden
Dezertný, ø 21 cm, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Colorine
Kameninová, krémovobiela, ø 12 cm, objem 385 ml
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Neri
Ø 23 cm, kameninový, čierny
(7)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Hrnček Cafe
300 ml, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Cristal
Ø 25 cm, kameninový, biely
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Neri
850 ml, kameninová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku
(2)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Space
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, krémovobiela, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Vialli Design
Kanvička na mlieko Mia
280 ml, sklenená
(2)
Na sklade
8,50 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Nádoba na varenie ryže Purity
Ø 21 cm, plastová
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
18,83 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohár Neia
100 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
6,34 €
s kódom
7,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Termokanvica Day Break
1 l, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Lis na cesnak Rocker
Plastový
(129)
Na sklade
Posledné kúsky
15,84 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Kitchen Craft
Tvorítko na ravioli Italian
Z nehrdzavejúcej ocele
(37)
Na sklade
Posledný kúsok
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Gurken
2 ks, čierna/v prírodnej farbe, keramická
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Chlebník Greenish
Kovový, svetlozelený, 20x20 cm
(9)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Krájač Handy
Na zemiaky, z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Latina
220 ml, kameninový, tmavofialový
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Na pečivo, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 20 cm, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledný kúsok
13,59 €
s kódom
15,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bitz
Misa Gastro Black/Green
Na šalát, kameninová, zelená/čierna, ø 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Hrniec Vision
Nerezový, 9 l, ø 26 cm, na indukčný varič
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
117 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Strunový sekáčik 5 Sec Chopper K1320404
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,81 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 230 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
20,69 €
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Vreckový nožík Mushroom
Na huby, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: drevo
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,25 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 250 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Orion
Šálka Tea Time
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, čierna, 250 ml
Na sklade
7,90 €
Do košíka
Do košíka
Leopold Vienna
Whisky set
Na sklade
Posledný kúsok
30,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Taniere v súprave Linora
3 ks, ø 28 cm, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
57 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Forma na muffiny
29 x 23,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Miska Fleur
Na polievku, kameninová, modrá/béžová, 200 ml, ø 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave
4 ks, 100 ml, na espresso, béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Tanier Grand Cru Cottage
Ø 23 cm, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Casafina
Zapekacia misa Fattoria
24x35 cm, kameninová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
48
49
50
...
66
Načítať viac