Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 811 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
WMF
Hrniec
Na mlieko, nerezový, 1,7 l, ø 14 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
59 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
La Rochére
Miska Riviera
Na zmrzlinu/na šalát, sklenená, 110 ml
Na sklade
5,95 €
s kódom
7 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Tácky v súprave Christmas Print
4 ks, textilné, s vianočným motívom, biele, 10x10 cm
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Nôž Silverline
Santoku, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 12,5 cm, rukoväť: antikoro
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,34 €
s kódom
10,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dĺžka čepele (2)
Premium
Blomus
Miska Kumi
Na polievku/ramen, keramická, tmavohnedá, ø 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Snips
Cedník
Plastový, ø 28 cm
(72)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
FABINI
Rajnica Lucca 4.0 Standard
S pokrievkou, nerezová, 1,2 l, ø 16 cm, na indukčný varič
Na sklade
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
VacuVin
Vývrtka
Kovová
Na sklade
Posledné kúsky
9,29 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Hrnčeky v súprave Yuka
2 ks, terakota, modré
Na sklade
Posledné kúsky
29,74 €
s kódom
34,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Súprava nožov s rotačným stojanom Elevate Steel
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: antikoro
Na sklade
Posledný kúsok
191,25 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brandani
Panvica Pandora
S pokrievkou/s nepriľnavým povrchom/s odnímateľnou rukoväťou/s keramickým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
Na sklade
Posledný kúsok
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Šálka Aquarel
Kameninová, béžová, 220 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémovobiela, ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,95 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Otvárač na konzervy
Z nehrdzavejúcej ocele
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Yuka
Na dip, terakotová, ø 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,94 €
s kódom
46,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Šálky v súprave
4 ks, keramické, svetlohnedé, 290 ml
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Kuchynská váha Optissl BC50D2V0
Tmavosivá, digitálna, sklenená, nosnosť 5 kg
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanier Basic White
Ø 27 cm, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
7,82 €
s kódom
9,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, biely/modrý
(3)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ELO
Panvica Ducto
Ø 28 cm, na indukčný varič
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kuchynské nožnice
Na hydinu, rukoväť: plast
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Dezertný, ø 22 cm, kameninový
Na sklade
13,54 €
s kódom
15,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Ø 27 cm, kameninový
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Dezertný, ø 16 cm, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
9,35 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Rex London
Paličky v súprave Delicate
Pre 5 osôb, 5 ks, drevené, v prírodnej farbe
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
ø 23 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Fleur
350 ml, kameninový, na latte, béžový
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Šálka Eau
Porcelánová, krémovobiela, 320 ml
Na sklade
7,50 €
s kódom
8,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, 130 ml
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Ø 27 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
11,90 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška City
Béžová, 9 l
Na sklade
Posledný kúsok
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Dezertný, ø 16 cm, kameninový
(1)
Na sklade
8,47 €
s kódom
9,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
S|P Collection
Miska Aquarel
Na polievku, kameninová, béžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
28,5 x 13 cm, keramika
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Hlboký , ø 23 cm, kameninový
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Taniere v súprave Yuka
2 ks, hlboké, ø 19 cm, terakotové, v terakotovej farbe
Na sklade
38,24 €
s kódom
44,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Tefal
Rýchlovarná kanvica Morning KO2M0410
Tmavomodrá, plastová, objem 1,7 l, príkon 2400 W
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
36,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Kuchynský teplomer Scala
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
22,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Džbán Poterie
Kameninový, hnedý, 1,58 l
Na sklade
Posledný kúsok
28,61 €
s kódom
33,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Latina
1,08 l, kameninová, tmavofialová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Pekáč Ferno
26x41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Blomus
Pohár Koyoi
200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
24,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Cristal
Ø 25 cm, kameninový, biely
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
24,69 €
s kódom
29,05 € bez kódu
14,53 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Pohár Verde
400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Poháre v súprave Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Na sklade
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Strúhadlo na syr
Na syr
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
460 ml, kameninový, čierno-biely
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
49
50
51
...
66
Načítať viac