Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 793 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Leopold Vienna
Šálky v súprave Franca
4 ks, keramické, na espresso, biele, 180 ml
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
9,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Blok na nože Mera
Bambusový, v prírodnej farbe
(24)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Ø 26 cm, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Džbán Hezha
Keramický, zelený, 1,51 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bredemeijer
Matcha súprava
Zelená/v prírodnej farbe, porcelánová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Sagaform
Karafa Billi
1,4 l, z recyklovaného plastu, hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Príbor Mirror
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Doštička Adoma
Servírovacia, mramorová, 39,5 x 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termoska The IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Twilight
700 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
(2)
Na sklade
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, modré
(1)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Cukornička Pixie
Keramická, zelená, objem 200 ml
(42)
Na sklade
11,85 €
s kódom
13,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Košík na ovocie Flores
Ø 26,5 cm, kovový, sivý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Haden
Hriankovač Highclere
Krémovobiely, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1750 W
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bizzotto
Šalátový príbor Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Škrabka Multi-Peel
Rukoväť: plast
(210)
Na sklade
12,08 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Blok na nože Nero
Plastový, čierny
(441)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Hermia
Poháre v súprave
18 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Hlboký , ø 21,5 cm, kameninový, modrý/tyrkysovomodrý
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Cedníky v súprave Nest Colanders
2 ks, plastové
(83)
Na sklade
21,06 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Jedálenská súprava Terra Nomi
Pre 1 osobu, 3 ks, kameninová, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Kuchynská váha Mensura
Čierna, digitálna, plastová, nosnosť 10 kg
(6)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
280 ml
(135)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bloomingville
Šálky v súprave Karine
4 ks, keramické, zelené/fialové/sivé, 180 ml
(55)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
7,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dóza Nero
4 l, na zemiaky/na cibuľu a cesnak, kovová, béžová
(23)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Bizzotto
Servírovacia súprava na tortu Hestia
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Snips
Potravinová škatuľka Fruit
Zelená, 4 l
(973)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Odšťavovač Limone
Kameninový
Na sklade
21,73 €
s kódom
25,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
SMEG
Odšťavovač 50's Retro Style
Krémovobiely, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 70 W
Na sklade
Posledné kúsky
198 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 750 ml/1,5 l/3 l
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Súprava riadu Home Profi
13 ks, nerezová, 1x hrniec/5x hrniec/2x rajnica/5x pokrievka, na indukčný varič
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
328 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest
9 ks, na šalát, plastové, modré/sivé, ø 28,5 cm
(7)
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Sagaform
Dekantér Oval
2 l
(186)
Na sklade
Posledné kúsky
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Lékué
Desiatový box To Go
400 ml, na jogurt, tritánový, tyrkysovomodrý
(5)
Na sklade
15,84 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Chlebník Crust
Kovový, biely, 21x33,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
4 ks, plastové, béžové, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Obľúbené
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Jolly
2 ks, 300 ml, kameninové
(35)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Tanier Hezha
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, modrý
(2)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Holm
Súprava mlynčekov na korenie a soľ
2 ks, v prírodnej farbe, drevená
(2)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Pekáreň Bread Of The World PF611838
Čierna, plastová, príkon 1600 W
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
263 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Ouessant
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
12 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ladelle
Dóza Essentials
Na zemiaky, keramická, biela
Na sklade
Posledný kúsok
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
Tescoma
Plechy v súprave Compact
4 ks, maximálna teplota 220 °C
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
Lékué
Nádoba na prípravu popcornu v mikrovlnke
Ø 20,5 cm, silikónová
(6)
Na sklade
22,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Džbán Cruse
Sklenený, 1,2 l
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
2 l, na potraviny/na cestoviny/na sušienky, sklenená, hnedá
(1)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Orion
Forma na chlieb
33 x 16 cm, keramika
(21)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
66
Načítať viac