Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
...
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Riad na nápoje
Kuchynské pomôcky a náčinie
Riad na varenie
Pečenie
Skladovanie a prenos potravín
Kuchynské spotrebiče
Kuchynský textil
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Motív
+ Ďalšie (5)
4 793 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20 x 11 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(4)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Pohár Taurin
430 ml, na víno
Na sklade
16,08 €
s kódom
18,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Dakls
Miska Flower Garden
Porcelánová, biela, ø 12 cm
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Zone
Blok na nože Singles
Plastový, čierny
(69)
Na sklade
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Salt&Pepper
Chlebník Crust
Kovový, béžový, 21x33,5 cm
(2)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
ONA
Tanier Fika
Servírovací, porcelánový, béžový
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misy v súprave Margrethe
4 ks, plastové, béžové, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Dakls
Hrnček Flower Garden
500 ml, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Súprava nožov so stojanom
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele, rukoväť: plast
(104)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Jedálenská súprava Malia
Pre 4 osoby, 12 ks, kameninová, oranžová
(98)
Na sklade
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Poháre v súprave Nova
18 ks
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Grespresso
200 ml, kameninová, tyrkysovomodrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Na sklade
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
8,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Naparovač
Ø 20 cm, z nehrdzavejúcej ocele, sivý
(105)
Na sklade
9,35 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
súprava 4 ks
Bitz
Šálky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, keramické, s tanierikom, čierne, 240 ml
(5)
Na sklade
64 €
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misa Original Cane
Kameninová, béžová, ø 19 cm, objem 1,9 l
(123)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Steakové príbory v súprave
Pre 6 osôb, 15 ks, antikoro, v striebornej farbe/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, béžové, 1 l, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
7,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Šálka Vila
Kameninová, s tanierikom, modrá/béžová, 260 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Rex London
Tácky v súprave Record
6 ks, silikónové, ø 10,5 cm
(172)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mason Cash
Misa Home to Roost
Keramická, žltá, ø 20 cm, objem 1,9 l
(1)
Na sklade
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Snips
Potravinová škatuľka Fruit
Zelená, 4 l
(973)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
11,05 €
s kódom
13 € bez kódu
6,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Haden
Hriankovač Highclere
Krémovobiely, z nehrdzavejúcej ocele, príkon 1750 W
Na sklade
Posledné kúsky
78 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Lékué
Set na výrobu kvásku so stierkou
2 ks, 700 ml, sklenený
(16)
Na sklade
29,56 €
s kódom
34,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava koreničiek Black
16 ks, so stojanom, sklenené
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka
24x44 cm, drevená
(92)
Na sklade
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 6 ks
Tescoma
Poháre v súprave Giorgio
6 ks, 350 ml, na víno
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,81 €
4,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Odšťavovač Pixie
Keramický
(24)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Mason Cash
Misa In The Meadow
Keramická, svetložltá, ø 24 cm, objem 1,1 l
(1)
Na sklade
27,55 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na šalát, kameninová, krémovobiela, 950 ml, ø 18 cm
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Blok na nože BLACK
Plastový, čierny
(20)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Patrizia
4 ks, servírovacie, kameninové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Cherry
400 ml, svetloružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Príbor Modern retro
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, čierny
(4)
Na sklade
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Joseph Joseph
Súprava mlynčekov na korenie a soľ Milltop™
2 ks, sivá, plastová
(76)
Na sklade
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Sitková lyžica Scoop Plus
Plastová
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
15,78 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Hrnček Fika
330 ml, kameninový, béžový
Na sklade
Posledný kúsok
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Ouessant
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
12 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misa Asimi
Na ovocie, sklenená, béžová, ø 38,5 cm
(1)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Kanvica na čaj Diva
1,5 l, so sitkom, sklenená
(10)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanierik Grespresso
Kameninový, tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Premier Housewares
Súprava koreničiek Luca
4 ks, sklenené, 90 ml
(194)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Súprava na olej a ocot
2 ks, 300 ml, so stojanom, sklenená
(31)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vialli Design
Džbán Mia
Sklenený, 1,1 l
(1)
Na sklade
15,30 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Cukornička Pixie
Keramická, zelená, objem 200 ml
(42)
Na sklade
11,85 €
s kódom
13,94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
66
Načítať viac