Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil · Kave Home
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Kave Home
22 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obrus Ulaen
Bavlnený/ľanový, pruhovaný, v prírodnej farbe, 170x250 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Prestieranie Briven
2 ks, bavlnené, pruhované, 35x50 cm
Na sklade
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
8,53 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Adesta
2 ks, látkové, geometrické/kockované, 35x50 cm
Na sklade
13,41 €
s kódom
15,78 € bez kódu
7,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Behúň na stôl Lunel
Pruhovaný, 50x150 cm
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrúsky v súprave Pals
2 ks, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,42 €
s kódom
20,50 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Rimca
Zamatový, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obrus Flia
S prímesou ľanu, pruhovaný, béžový, 150x250 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Rimca
Zamatový, ø 35 cm
(1)
Na sklade
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Rimca
Zamatový, ø 35 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obrus Oreti
S prímesou ľanu, béžový, 150x250 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Rimca
Zamatový, ø 35 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Uya
2 ks, z morskej riasy, kockované, 33,5x49 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Joncols
Vonkajší, 41x43 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Sora
Menčestrový, bez uchytenia, ø 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
21,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Stick
Bez uchytenia, 35x35 cm
(57)
Doručenie od 14. 12. 2026
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Silke
Bez uchytenia, ø 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,50 €
s kódom
17,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Kave Home
1
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil