Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 274 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie
Látkové, možnosť prania, 33x48 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Obrúsky v súprave Peo
20 ks, papierové, 33x33 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Holly Flower
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obrus
S kvetinovým vzorom, hnedý, 60x60 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Eviaya
20 ks, papierové, bodkované, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Anniversary
20 ks, papierové, 33x33 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Zo zmesi vlákien, béžová, 19x19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Prestieranie
Filcové, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Caramella
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Solaris
Bavlnená/silikónová, čiern-obiela, 19x19 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Alvira
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom/s ornamentmi, 33x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Traingle
Plastové, geometrické, 30x45 cm
(10)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Carol
Plastové, umývateľné, patchwork/s ornamentmi, 30x45 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Small Triangle
Plastové, 30x45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Hot dog
Bavlnená, 50x70 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Granis
Z eko kože, ø 38 cm
(9)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(18)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Floreor
3 ks, textilné, s ornamentmi, 40x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, béžová, 18,5x18,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Niklaus
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Pikkukellukka
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Mohana
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Ava
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Camelie
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Arty
20 ks, papierové, s abstraktným vzorom, 33x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Alveis
Zo zmesi vlákien, antracitová, 19x19 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Merry-go-round
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Cuistot
Bavlnená/silikónová, červená, 19x19 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Little Snowdrops
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Sivá, 14,5x24,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave It's My Birthday
20 ks, papierové, s nápismi, 33x33 cm
(5)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Hanaia
20 ks, papierové, 33x33 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s abstraktným vzorom, 30x45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Sölveig
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(6)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Triangle
Plastové, 30x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
V terakotovej farbe, 14,5x24,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 18,5x18,5 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Prestieranie Ydun
Z morskej trávy, ø 35 cm
(279)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Retro Meadow
Bavlnená, žltá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(461)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil